Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Nadstandardní novostavba 3+kk+komora/L 86m2+ GS rezidenční komplex v zeleni P9 Prosecké skály
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE208 ::: Nadstandardní novostavba 3+kk+komora/L 86m2+ GS rezidenční komplex v zeleni P9 Prosecké skály

     

Základní data reality
Obytný prostor86,00 m²Velikost3+kk
VýtahAnoBalkonAno
ZahradaAnoGarážAno
Kuchyňský koutAno 

Popis
Nadstandardní, zajímavě a čistě architektonicky řešený, prostorný byt 86m2 s dostatkem úložných prostor a prosklenou lodžií se nachází v moderním, reprezentativním uzavřeném obytném komplexu s vlastním parčíkem, situovaném v krásné a klidné lokalitě, nedaleko oblasti Prosecké skály. V blízkosti se nachází řada zajímavých mist k odpočinku a rekreaci, historická část Proseka, parky, vinice, bobová dráha. Veškerá občanská vybavenost, školky, školy v okolí Dominantu bytu představuje velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na lodžii, která poskytuje příjemnou odpočinkovou zónu s pěkným výhledem do zeleně a na Prahu. Zbývající dva pokoje jsou samostatné, neprůchozí. Součástí vybavení je kuchyňská linka, vestavné skříně, předokení hliníkové žaluzie. V pokojích jsou dřevěné plovoucí podlahy. V ceně je parkovací stání v suterénu budovy. Lze pronajmout i další GS. Byt nabízí komfortní a okamžité bydlení.

Lokace
Valečovská, Praha 9

Stav reality
Novostavba

Další info
Ihned k nastěhování

Finanční informace

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Valečovská 4
19000 Praha 9
Prosek
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb