Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Byt 75m2 OV 3+kk, krásný dům v atraktivní lokalitě P2 Vinohrady
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE210 ::: Byt 75m2 OV 3+kk, krásný dům v atraktivní lokalitě P2 Vinohrady

  

Základní data reality
WC2Obytný prostor75,00 m²
Velikost3+kkTyp vytápěníplyn
ZahradaAnoKuchyňský koutAno

Popis
Byt 75 m2 OV 3+kk (v minulosti rozdělený na 2 jednotky byt 52m2 a nebyt.prostor 23m2, v současné době probíhá jednání o rekolaudaci a opětovném spojení v 1 bytovou jednotku) je umístěn do přízemí – 1.np/5 krásného domu (po rekonstrukci) s krásnou zahradou se vzrostlými stromy a keři, postaveného na počátku min.století, situovaném v klidné části atraktivní lokality Vinohrady, v bezprostřední blízkosti parku Bezručovy sady. V ulici se nachází školka, škola, dětské hřiště, občanská vybavenost, MHD a metro docházkovou vzdáleností. Dům i byt má zachovány původní zajímavé historické architektonické prvky jako štuky, kování, vitráže, dveře, obložení. Samotný byt vyžaduje úpravy estetického rázu (nátěry oken, dveří, výmalba, nové sociální zařízení, kuchyň) a případnou instalaci etážového topení (v souč.době WAW). Výhodou jsou vysoké stropy. Rozvody vody, plynu a stoupačky byly nově měněny v minulých dekádách. Orientace na J a S., výhled ze dvou pokojů do ulice a parku, z jednoho do zahrady. Velmi dobré dispoziční řešení, samostatné, prostorné a neprůchozí pokoje. K bytu náleží velký sklep. Dům je pečlivě spravován, fungující SVJ. Možnost zajištění hypotečního úvěru na financování. Více podrobných informací rádi zodpovíme při osobní schůzce a prohlídce nemovitosti. Uvedená cena již zahrnije realitní služby, provizi, právní servis a případnou adv.úschovu.

Lokace
Slovenská, Praha 2

Finanční informace
Provize RK% 

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Slovenská
12000 Praha 2
Vinohrady
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb