Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: RD s garáží na velkém pozemku v atraktivní části Prahy 5 Hlubočepy
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE215 ::: RD s garáží na velkém pozemku v atraktivní části Prahy 5 Hlubočepy

      

Základní data reality
Obytný prostor125,00 m²TerasaAno
ZahradaAnoGarážAno
KuchyněAno 

Popis
REZERVACE. Prostorný, částečně podsklepený starší RD s obytným podkrovím a garáží pro dvě auta, původně postavený v 1.pol. min.století, následně, v sedmdesátých a pozdějších letech, rekonstruován (nové střešní tašky Bramac), stavebně upravován a rozšiřován, je umístěn na krásném velkém, rovinatém pozemku obdélníkového půdorysu, Pozemek se využíval jako velká okrasná i užitná zahrada se vzrostlými stromy a keři. Nemovitost je situovaná v krásné lokalitě, na okraji vilové čtvrti, v zeleni. Výhodou je konstantní okolní zástavba. V blízkém i vzdálenějším okolí se nachází řada krásných míst, vhodných k výletům a rekreaci – Chuchelský les, Prokopské údolí, Barrandovské skály, aquapark. Docházkovou vzdáleností škola, školka, obchody, pošta, pobočka ČS, fitness, tenisové kurty, poliklinika s lékárnou, MHD (bus a tram), OC Nový Smíchov 10 min. autem. Hlavní silnice oddělená zeleným valem se vzrostlou vegetací. Samotný dům je prostorný s členitým dispozičním vnitřním uspořádáním. V přízemí se nachází zádveří, hala se schodištěm, 4 pokoje, kuchyň s jídelnou, koupelna + WC, samostatná toaleta, technická místnost. Do podkroví je umístěn další samostatný pokoj. Dům má ústřední vytápění -2 samostatné kotle na plyn i el., umístěné v suterénu). Jsou zde veškeré inženýrské sítě (el. 380 W, plyn, obecní vodovod, kanalizace, telefon). Nemovitost je v udržovaném stavu. Široký potenciál nabízí pozemek, např.přestavbu stávající nemovitosti či kompletní nové vybudování rodinného sídla či bytového domu, viladomu. Dispozice pozemku umožňuje jeho rozdělení na dvě části a jejich využití např.ke stavbě dvou domů nebo vícegeneračního bydlení Celková plocha pozemku: 1.330 m2 (s možností rozšíření využívané plochy na cca 1.600m2) Zastavěná plocha: 175 m2 Užitná plocha: 125 m2.

Lokace
Ke Smíchovu, Praha 5

Finanční informace
Provize RK% 

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Ke Smíchovu 32
15000 Praha
Hlubočepy
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb