Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Zajímavě architektonicky řešený, prostorný byt 3+kk/B 112m2 (lze jako 4+kk) se sklepem a garáží
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE232 ::: Zajímavě architektonicky řešený, prostorný byt 3+kk/B 112m2 (lze jako 4+kk) se sklepem a garáží

   

Základní data reality
Obytný prostor112,00 m²VýtahAno
Rok výstavby2000BalkonAno
GarážAnoKuchyňský koutAno

Popis
Zajímavě architektonicky řešený, prostorný byt s možnostmi dalších úprav a dispozičních změn (úprava na 4+kk) 3+kk s velkým krytým balkonem je umístěn do 2.np/4 cihlového domu (s výtahem) situovaného v příjemné a klidné lokalitě, v zeleni, ve čtvrti rodinných domků a zahrad. Bytový komplex byl postaven v letech 1997 – 2000 česko-kanadskou firmou. Celý objekt je pečlivě upravován a je zde 24.hodinová ostraha. Výborná dopravní dostupnost (metro C cca 10 min volnou chůzí), veškerá obč.vybavenost (obchody, kavárny, kino, služby) v místě. V bezprostřední blízkosti se nachází školka a škola. V okolí je řada krásných míst vhodných k trávení volného času – parky, Ďáblický les, koupaliště Stírka. Dominantu bytu tvoří velký obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. S tohoto pokoje se vstupuje na velký balkon (cca 15m2). Ostatní místnosti jsou samostatné, neprůchozí. Výhodou jsou úložné prostory – šatna, vest.skříň v předsíni a technická místnost . komora v kuchyni. Jsou zde vstupní bezpečnostní dveře. Samostatné úsporné etážové vytápění (vlastní el.kotel a bojler pouze pro daný byt). Budova je cihlová, zateplená. Nová měděná střecha a izolace. Byt nabízí okamžité bydlení v pěkném prostředí. V ceně samostatná garáž umístěna v suterénu domu a sklep.

Lokace
Společná, Praha 8

Finanční informace
Provize RK% 

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Společná 6
18200 Praha
Libeň
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb