Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Zajímavý atypický byt 148m2 v historickém domě u Staroměstského náměstí
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE233 ::: Zajímavý atypický byt 148m2 v historickém domě u Staroměstského náměstí

      

Základní data reality
Obytný prostor148,00 m²KuchyněAno

Popis
Zajímavý atypický obytný prostor 148m2 v historickém domě u Staroměstského náměstí, skládající se ze dvou samostatných jednotek a společné reprezentativní vstupní haly, je umístěn do 2.patra starobylého, měšťanského domu, situovaného v samotném centru Prahy, s jedinečným kouzlem nádherných památek v těsném sousedství. Celý prostor prošel kompletní pečlivou rekonstrukcí, vč.technické. 1. jednotka o velikosti 55m2 se skládá z předsíně, velké kuchyně, pokoje, koupelny a toalety. Orientace do vnitrobloku. Disponuje ještě jedním, samostatným vchodem. 2. jednotka o velikosti 77m2 se skládá z předsíně, kuchyně a 3 pokojů (průchozích), koupelny a toalety. Orientace oken do ulice (Melantrichova) a vnitrobloku. Každý byt má své vlastní etážové vytápění (el. a plyn.kotel). Velmi vhodné např.pro dvougenerační bydlení, případně kombinaci bydlení a vlastní firmy např. advokátní kancelář. Možnost pronájmu bytů i samostatně. K dispozici vlastní sklep a půda. Měsíční poplatky + el.a plyn dle spotřeby činí cca 9.500 Kč dohromady, pro oba prostory. Kauce ve výši jednoho nájmu. Prostory nabízejí zajímavé a krásné bydlení na prestižní adrese.

Lokace
Melantrichova, Praha 1

Stav reality
Po právě provedené rekonstrukci.

Další info
Ihned k nastěhování.

Finanční informace
DepositKč 43.000 

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Melantrichova 20
11000 Praha
Staré město
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb