Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Velký víceúčelový dům (rodiné bydlení, bydlení a firma, podnikání) se dvorem a zahradou P8 - Ďáblice
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE252DAB ::: Velký víceúčelový dům (rodiné bydlení, bydlení a firma, podnikání) se dvorem a zahradou P8 - Ďáblice

  

Základní data reality
ZahradaAnoGarážAno

Popis
Velký, cca 260m2 užitné plochy (z čelního pohledu z ulice je vidět pouze část domu s půdorysem L) a prakticky řešený, pečlivě udržovaný starší patrový dům s garáží a průjezdem do dvora, se zahradou a zázemím orientovaným do klidného vnitrobloku s výhledem do zeleně, je situován v původní zástavbě příjemné lokality starých Ďáblic, poskytující současně výhody městského bydlení (infrastruktura, občanská vybavenost, MHD, školka, škola, sportoviště) a okraje Prahy se zdravým prostředím a zajímavou přírodou v sousedství – rozsáhlý Ďáblický les s turistickými trasami a cyklostezkami. Samotný dům byl postaven na počátku min.století a postupně upravován. V přízemí se nachází vstupní chodba, garáž s průjezdem do dvora, dvě původně obytné místnosti, zázemí, prádelna a kotelna, technická místnost – sklad. Do prvního patra vede schodiště a je zde je umístěna hala s okny a přímým denním osvětlením, koupelna a toaleta, další obytné místnosti, koncipované jako 2x 2+1 (upraveno a rozšířeno v 70’tých letech). Pokoje jsou prostorné, slunné, pravidelného, obdélníkového půdorysu. Nad 1.patrem je velká půda (možnost nástavby). Nemovitost je napojena na obecní vodovod a kanalizaci, je zde zaveden plyn. Ve všech místnostech je ústřední topení (plynový kotel Buderus), v koupelně je umístěn el.bojler na ohřev vody. Dům nabízí rozsáhlé možnosti využití, úprav a přestavby dle vlastních potřeb, s jistotou neměnného, stabilního okolí. Vhodné pro kombinaci bydlení a firmy, podnikání.

Lokace
Ďáblická, Praha 8

Stav reality
Průběžně udržovaný

Další info
Užitná plocha cca 260 m2. Pozemek: 451 m2 (zastavěná plocha a nádvoří - dvůr 281 m2, zahrada 170 m2).

Finanční informace
Provize RK% 

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Ďáblická
18200 Praha 8
Ďáblice
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb