Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Hezky řešený 2+1 se sklepem 51 m2 OV, v blízkosti Břevnovského kláštera P6 Patočkova
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE10 ::: Hezky řešený 2+1 se sklepem 51 m2 OV, v blízkosti Břevnovského kláštera P6 Patočkova

       

Základní data reality
Obytný prostor51,00 m²Velikost2+1

Popis

Světlý, dobře architektonicky řešený byt 2+1 se sklepem 51,60m2 OV v původním udržovaném stavu je umístěn do 1.p/4 cihlového domu ze 60tých let min.st., situovaného v krásné lokalitě Prahy 6 nedaleko Břevnovského kláštera. Byt je dobře a prakticky prostorově koncipován. Pokoje jsou samostatné, neprůchozí. Kuchyň s jídelním koutem a komorou má vlasní okno, zajišťující dostatek přímého osvětlení. Zděné příčky umožňují variabilní možnosti případného řešení přestavby. Výhled ze všech oken na vzrostlé stromy. Vyhodou jsou původní dřevěné parkety v pokojích a úložný prostor (vestavěné skříně, sklep). Dům je součástí uceleného bloku domů s parkovou úpravou v bezprostředním okolí a vnitrobloku. V blízkosti se nachází nejen veškerá občanská vybavenost ale i řada významných kulturních i historických pamětihodností, parky a zeleň. Snadná a rychlá dostupnost do centra metropole. Byt i lokalita nabízí příjemné bydlení.


Lokace
Praha 6 - Břevnov, Patočkova ul.

Stav reality
Před rekonstrukcí

Finanční informace

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Patočkova
16000 Praha 6
Břevnov
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb