Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: 3+kk+komora 75m2 OV po kompletní rekonstrukci, krásný tradiční dům P2 - Vinohrady
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE305 ::: 3+kk+komora 75m2 OV po kompletní rekonstrukci, krásný tradiční dům P2 - Vinohrady


Základní data reality
Obytný prostor75,00 m² 

Popis
Byt 3+kk+malá místnost s oknem 75m2 OV (s velkým sklepem cca 4m2), po kompletní, vkusné rekonstrukci vč. stavebně - technické (koupelna, WC, štuky, podhledy, elektroinstalace, rozvody, topení, podlahové vytápění v chodbě, toaletě a koupelně se samost.termostatem, izolace podlah, extra vrstva izolace podlah v dětském pokoji, toaletě, koupelně, chodbě a komoře, radiátory, el.kotel, bojler) při které byly citlivě zachovány a repasovány původní historické prvky (parkety, dveře, okna, kování), je umístěn do zvýšeného přízemí nádherného, reprezentativního domu, situovaného v jedné z nejhezčích částí Vinohrad u parku Bezručovy sady. V současné době probíhají drobné dokončovací práce - montáže lišt a klik, zabrušování podlahy. Dům prošel rovněž rekonstrukcí a má k dispozici a využití prostornou zahradu se vzrostlými stromy a keři ve vnitrobloku. V okolí se nachází další parky, obchody, sportoviště, před domem je dětské hřiště, v blízkosti školka a škola. Docházkovou vzdáleností metro A – Náměstí Míru. Samotný byt je prakticky prostorově koncipován, se samostatnými místnostmi. Výhodou jsou zde vysoké stropy, umožňující vybudování vestavného patra v pokojích, k čemuž je připravena i elektroinstalace. V předsíni je již vybudován podhled a úložný prostor. Ze všech pokojů je příjemný výhled do zeleně, orientace jih a sever. Koupelna s vanou a sprchovým koutem je oddělená od WC. Topení samostatné etážové (vlastní el.kotel a bojler Dům je pečlivě spravován – fungující SVJ. Byt nabízí krásné bydlení v jedné z nejprestižnějších čtvrtí našeho hl.města. Měsíční náklady na bydlení: 1600,- Kč (záloha vodné stočné, spol.prostory – el., pojištění, úklid, odpad, vč.fondu oprav ve výši 470,-Kč ) + el. cca 2.400,-Kč měsíčně.

Lokace
Slovenská, Praha 2, Vinohrady

Stav reality
Po kompletní rekonstrukci, k nastěhování (v současné době probíhají drobné dokončovací práce).

Další info
Spacious apartment 3+K 75 m2 – (entrance hall, living room with kitchenette, 2 bedrooms, small room, basement) after complete technical reconstruction is placed to the 1st floor (ground floor) nice ancient house (also after reconstruction) with garden, situated in one of the most beautiful and representative Prague district – Vinohrady, near park and lots of other interesting places and parks. Walk distance to shops and public transport. Costs 1.600 CZK + eelctricity 2.400 CZK per month.

Finanční informace
Provize RK% 

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Slovenská 15
12000 Praha 2
Vinohrady
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb