Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Kompletně vybavený hezký byt 2+kk 42m2 + komora 5m2, příjemná lokalita P6 Dědina
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE334 ::: Kompletně vybavený hezký byt 2+kk 42m2 + komora 5m2, příjemná lokalita P6 Dědina

   

Základní data reality
Obytný prostor43,00 m²VýtahAno
ParkovištěAnoKuchyňský koutAno

Popis
PRONAJATO. Příjemný a dobře prostorově řešený byt s s pěkným výhledem do okolí, 2+kk 42m2 (s velkou samostatnou komorou na patře vedle bytu 5m2), po kompletní nápadité rekonstrukci je umístěn do 8.p/12, domu rovněž po celkové, vkusné revitalizaci (nové výtahy, hezké společné prostory, zateplení, elektoinstalace, rozvody, stoupačky), situovaného v hezké, klidné lokalitě a zeleni. V blízkosti se nachází parčík, obchody, sportoviště a nedaleko rozsáhlá krásná přírodní oblast Divoká Šárka s koupalištěm, vodní nádrž Džbán a řada zajímavých míst k trávení volného času a rekreaci. Dobré spojení do centra MHD. Byt je kompletně zařízen a vybaven (v souladu s fotodokumentací), připraven k nastěhování. Součástí vybavení je pračka, lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konev, nádobí, tv. Dostatek úložného prostoru poskytují nejen vestavné skříně ale i velká vlastní komora, umístěná vedle bytu. K dispozici je též lodžie na patře. Bezproblémové parkování před domem. Byt nabízí příjemné bydlení v hezkém prostředí, bez dalších investic do zařízení.

Lokace
U Valu, praha 6

Stav reality
K nastěhování červen, červenec

Další info
Nice and modern architecturally designed apartment 2+k 42m2 with own storage 5m2 (living room with kitchenette, bedroom) is placed on the 8th/12 floor of the house after complete reconstruction situated in an attractive location in greenery. Walk distance to shops and public transport. Wonderful nature park Divoka Sarka with outdoor pool is near. Free parking near the house. The apartment offers nice living without another investment. Monthly rent: 12 000 CZK Costs: 3 000 CZK Deposit (returnable): 12 000 CZK Commission 12 000 CZK.

Finanční informace

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
U Valu 2
16000 Praha 6
Ruzyně
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb