Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Slunný byt 1+kk 29 m2 OV v původním stavu (+ sklípek ), zrekonstruovaný dům P4 Háje
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE303 ::: Slunný byt 1+kk 29 m2 OV v původním stavu (+ sklípek ), zrekonstruovaný dům P4 Háje

  

Základní data reality
Obytný prostor29,00 m²VýtahAno
ParkovištěAno 

Popis
Slunný byt 1+kk 29 m2 OV v původním stavu (+ vl. sklípek v suterénu a spol. zabezpečená kočárkárna/kolárna ), je umístěn do 2.NP (1.patro)/8 kompletně revitalizovaného panelového domu, situovaného v příjemné části lokality Háje, v ucelené zástavbě bytových a rodinných domů, v zeleni a s docházkovou vzdáleností do krásného a rozsáhlého lesoparku Hostivař s přehradou a letním koupalištěm. Samotný byt je v udržovaném ale původním stavu, nabízejícím širokou možnost přestavby dle vlastních potřeb a vkusu. Kuchyňský kout s oknem je prakticky umístěn do výklenku, odděleného od pokoje. Koupelna a toaleta (umakartové jádro) jsou samostatné. V předsíní dostatečný prostor pro šatní skříně. Byt je vhodný jako startovací, pro seniory či jako investiční. Měsíční náklady: zálohy SVJ 2.000,-Kč/měs (vodné stočné, teplá voda, topení, služby, spol.el., pojištění domu) + el.dle spotřeby. Dům je pečlivě spravován fungujícím SVJ. Žádné zatížení úvěrem, naspořeny dostatečné rezervy ve FO. Na nemovitosti (jednotce) nevázne žádné zástavní právo, proto je možný rychlý převod. Lze financovat formou hypotečního úvěru.

Lokace
Květnového vítězství, Praha 4

Stav reality
K rekonstrukci

Další info
Cena k jednání.

Finanční informace
Provize RK% 

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Květnového vítězství 775
14900 Praha 4
Háje
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb