Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Hezký byt 2-3+1/B v pěkném menším revitalizovaném dome a příjemném prostředí P9 Střížkov
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE310 ::: Hezký byt 2-3+1/B v pěkném menším revitalizovaném dome a příjemném prostředí P9 Střížkov

 

Základní data reality
Obytný prostor58,00 m²BalkonAno

Popis
Hezký a prakticky architektonicky řešený byt 2+1 58m2/B, původně 3+1 (lze technicky opět upravit na původní variantu budoucím vlastníkem) se třemi komorami mimo jednotku je umístěn do 2.patra (3. NP)/3 malého panelového domu (bez výtahu) po kompletní a velmi vkusné revitalizaci, situovaného v klidném prostředí, zeleni, mezi vzrostlými stromy, nedaleko parků a přírody (park Přátelství, park Srdce, Prosecké skály) i staré, původní historické zástavby Proseka. Metro C Střížkov v docházkové vzdálenosti. Lokalita nabízí příjemné bydlení, s možností aktivního trávení volného času v přírodě, sportovištích s výhodou veškeré občanské vybavenosti v okolí, vč.školek a škol. Samotný byt prošel velkou technicko-stavební rekonstrukcí (štuky, radiátory, rozvody – voda, stoupačky, el. v mědi, zděná koupelna a toaleta, nové plovoucí podlahy v pokojích). Dominantu představuje prostorný obývací pokoj s přímým vstupem do kuchyně a na balkon, dostatečně velký k umístění sezení a okrasné zeleně. Obývací pokoj lze rozdělit na dva pokoje. Ložnice se nachází na opačné straně bytu a zajišťuje tak komfortní klidovou zónu. Koupelna a toaleta oddělená. Výhodu představují 3 komory umístěné mimo byt (2 na patře, 1 v přízemí). V přízemí domu je zároveň umístěna společná kolárna/kočárkárna. Dálkové topení a rozvod teplé vody. Fungující SVJ.

Lokace
Litvínovská, Praha 9, Střížkov

Stav reality
Po rekonstrukci.

Finanční informace
Provize RK% 

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Litvínovská 15
19000 Praha 9
Stříkov
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb