Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE318 ::: Hezký byt po zajímavě architektonicky řešené rekonstrukci v hezké lokalitě a zeleni P6

       

Základní data reality
Obytný prostor42,00 m²VýtahAno
ParkovištěAnoKuchyňský koutAno

Popis
Příjemný a dobře prostorově řešený byt s pěkným výhledem do okolí, 2+kk 42m2, s velkou vlastní samostatnou komorou na patře cca 5m2 (hned vedle bytu), po kompletní nápadité rekonstrukci, je umístěn do 8.p/12, domu rovněž po celkové vkusné revitalizaci (nové výtahy, hezké společné prostory, zateplení, elektoinstalace, rozvody, stoupačky), situovaného v hezké, klidné lokalitě a zeleni. V blízkosti se nachází parčík, obchody, sportoviště a nedaleko rozsáhlá krásná přírodní oblast Divoká Šárka s koupalištěm, vodní nádrž Džbán a řada zajímavých míst k trávení volného času a rekreaci. Dobré spojení do centra MHD. K bytům v domě se vchází se společných prostor ještě do malé uzamykatelné chodbičky, k dispozici je lodžie na patře. Vybavení bytu může být po dohodě přenecháno. Bezproblémové parkování před domem. Byt nabízí příjemné bydlení v hezkém prostředí, bez dalších investic.

Lokace
U valu 2, Praha 6, Ruzyně

Další info
Nice and modern architecturally designed apartment 2+k 42m2 with own storage 5m2 (living room with kitchenette, bedroom) is placed on the 8th/12 floor of the house after complete reconstruction situated in an attractive location in greenery. Walk distance to shops and public transport. Wonderful nature park Divoka Sarka with pool is near. Free parking near the house. The apartment offers nice living without another investment.

Finanční informace
Provize RK% 

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
U valu 2
16000 Praha 6
Ruzyně
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb