Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE322K3 ::: Prostorný světlý byt 2+kk+ vest.patro 50m2, cihlový dům u parku Vítkov P3 Žižkov

      

Základní data reality
Obytný prostor50,00 m²Velikost2+kk+vest.patro
Kuchyňský koutAno 

Popis
Prostorný, světlý byt 2+kk 50m2, s vysokými stropy a vestavným patrem na spaní, je umístěn do 3. patra tzn. 4.np/5 (bez výtahu) hezkého cihlového činžovního domu z počátku min.století, situovaného v původní zástavbě Žižkova, na Koněvově ul., v bezprostřední blízkosti rozsáhlého parku Vítkov (vstup hned za domem). V okolí se nachází cyklostezky, sportoviště, obchody, další park Parukářka, zajímavá místa s kulturními akcemi, bazén. Byt nabízí příjemnou kombinaci městského bydlení s výhodou veškeré občanské vybavenosti a zároveň s širokou možnost trávení volného času i v přírodě. Samotný byt je prakticky prostorově koncipován. Součástí vybavení je nová, dosud nepoužívaná kuchyňská linka. Nově nalakovaná okna. Nový plynový kotel, rozvody a topení. Ostatní zařízení bytu starší. Samostatné, úsporné etážové topení a ohřev vody (plynový kotel). Možnost dlouhodobého pronájmu. Orientace oken do ulice, jižní strana. Vhodné, vzhledem k velikosti a dispozičnímu řešení, max. pro 1 - 2 osoby, ideální jako startovací bydlení pro mladý pár. S ohledem na ostatní nájemníky v domě si majitel nepřeje psy.

Lokace
Koněvova 29, Praha 3

Další info
Sunny and spacious apartment 2+k 50m2 (living room with kitchenette, bedroom, built-in floor as sleeping space) after reconstruction is placed to the 4nd floor ancient house near the park Vitkov. View to the street. Walk distance to shops and public transport). The apartment is equiped with kitchen units. Preferable long term stay. With respect to other tenants in the house – no dogs. Rent 10 000 CZK per month + servis charges + water, electricity and gas according to consumption, the tenant has own contract with providers (aproximatelly 3 000 CZK per month). Refundable deposit 10 000 CZK + commision (5 000 CZK).

Finanční informace

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Koněvova 29
13000 Praha 3
Žižkov
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb