Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Chata 4+1+terasa+garáž s velkým pozemkem a krásným výhledem do krajiny, P-V Káraný
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE332 ::: Chata 4+1+terasa+garáž s velkým pozemkem a krásným výhledem do krajiny, P-V Káraný


Základní data reality
Obytný prostor80,00 m²Velikost4+1
TerasaAnoZahradaAno
GarážAnoKuchyňský koutAno

Popis
PRODÁNO. Zajímavě architektonicky řešená, zařízená a vybavená chata 4+1cca 80 m2 + terasa, sklep a garáž, postavená na počátku 70’tých let (podle typizovaného projektu, montovaná, s dřevěným vnějším i vnitřním obložením a kvalitní žulovou podezdívkou) s velkou zahradou a krásným výhledem do okolní přírody a lesa, s výhodou rohového pozemku na okraji obce, s ucelenou okolní zástavbou a krajinou. V bezprostřední blízkosti se nachází řada krásných míst vhodných k trávení volného času (lesy, louky, řeka Labe, laguny, koupání, turistické trasy a cyklostezky). V obci se nachází základní občanská vybavenost. Autobusová zastávka cca 10 min volnou chůzí (přímá linka Brandýs n. Labem – Stará Boleslav). Výborná dopravní dostupnost do Prahy autem i veřejnou dopravou (bus Brandýs n. Labem – Stará Boleslav + přestup na bus či vlak). Dominantu interiéru a 1.np představuje atypický obývací pokoj s galerií a vstupem na prostornou venkovní podsklepenou terasu. Dále se v přízemí nachází předsíň, kuchyň, pokoj - pracovna, koupelna s toaletou. Do 2.np jsou umístěny dvě ložnice. Do domu je zavedená elektřina a voda (obecní vodovod). Je zde i vlastní studna a jímka. Topení na tuhá paliva. Vaření plynová bomba. Chata s pozemkem nabízí příjemné místo k rekreaci nebo případné využití pozemku k vybudování rodinného domu. Pozemek spadá dle územního plánu obce do kategorie plochy pro bydlení smíšené. Cena 3.199.000,-Kč vč.provize, právních služeb a advokátní úschovy.

Lokace
Káraný, Praha východ

Finanční informace
CenaKč 3.199.000Provize RK%

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Václavská
25075 Káraný
Středočeský
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb