Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Velký krajní pozemek 1.092 m2 s krásným výhledem do okolí a chatou 4+1+terasa+garáž
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE333 ::: Velký krajní pozemek 1.092 m2 s krásným výhledem do okolí a chatou 4+1+terasa+garáž

     

Základní data reality

Popis
PRODÁNO. Velký krajní, rohový pozemek (oplocený) o celkové ploše 1.092 m2, z větší části rovinatý, z menší s částečným svahem (lze využít jako zajímavé členění zahrady), situovaný na okraji obce, s krásným výhledem do okolní přírody, s výhodou ucelené okolní zástavby a krajiny. V bezprostřední blízkosti se nachází řada krásných přírodních míst vhodných k trávení volného času (lesy, louky, řeka Labe, laguny, koupání). V obci se nachází základní občanská vybavenost. Autobusová zastávka cca 10 min. volnou chůzí (přímá linka směr Brandýs n.Labem – Stará Boleslav). Výborná dopravní dostupnost do Prahy autem i veřejnou dopravou (bus Brandýs n.Labem – Stará Boleslav + přestup na bus či vlak).. Součástí pozemku je plně vybavená rekreační chata, postavená na počátku 70’tých let (podle typizovaného projektu, montovaná, s dřevěným vnějším i vnitřním obložením a kvalitní žulovou podezdívkou), sklepem a samostatnou garáží. Je zde napojení na obecní vodovod, vlastní studna a jímka, elektřina (zavedená do domu). Na zahradě jsou vzrostlé stromy a keře. Pozemek spadá dle územního plánu obce do kategorie plochy pro bydlení smíšené. Cena 3.199.000,-Kč vč.provize, právních služeb a advokátní úschovy.

Lokace
Káraný, Středočeský kraj

Finanční informace
CenaKč 3.199.000Provize RK%

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Václavská 853
25075 Káraný
Středočeský
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb