Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Pronájem komerčních prostor v historickém centru Starého Města – Dušní ulice P1
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> KOM Dušní ::: Pronájem komerčních prostor v historickém centru Starého Města – Dušní ulice P1


Základní data reality

Popis
Pronájem nebytových prostor umístěných v přízemí krásného historického domu z r. 1903 po rekonstrukci, situovaného v jedné z nejprestižnějších částí Prahy, v blízkosti Staroměstského náměstí a dalších významných památek a budov. V současné době jsou nebytové prostory připraveny pro gastronomický servis – restauraci. Možno využít i jako komerční prostor (reprezentativní obchod se zázemím, banku, kanceláře). Součástí prostor je i sklep. Celková plocha: 384m2 (přízemí 230m2, sklep:154m2 nelze oddělit). Sklep je přístupný pouze z přízemní části tohoto prostoru. Cena: nájemné 650,-Kč/m2 měsíčně za celek + energie a voda. Více informací rádi poskytneme.

Finanční informace

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Dušní 4
11000 Praha1
Staré Město
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb