Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: 1+kk/B se sklepem o celkové ploše 26 m2 s hezkým výhledem, příjemná lokalita P-10 Bohdalec
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE354 ::: 1+kk/B se sklepem o celkové ploše 26 m2 s hezkým výhledem, příjemná lokalita P-10 Bohdalec

    

Základní data reality
Obytný prostor22,00 m²Velikost1+kk
VýtahAnoKuchyňský koutAno

Popis
PRONAJATO. Byt 1+kk OV 21 m2 s krásným výhledem na vzrostlé stromy a zeleň, prostorným zastřešeným balkonem (3,5 m2), vlastním sklípkem v 1.NP (1m2) je umístěn do 2.patra/13 zajímavě řešeného a pečlivě udržovaného domu s reprezentativní vstupní halou, situovaného v klidné zástavbě bytových a rodinných domů na vrchu Bohdalec, v blízkosti lesoparku. V okolí se nachází také další místa vhodná k trávení volného času – Tyršův vrch, Hamerský rybník. Zastávka MHD 3 min pěšky, supermarket docházkovou vzdáleností. Byt je jednoduše architektonicky řešen, v pokoji je umístěn v částečném výklenku kuchyňský kout oddělený jídelním pultem. V pokoji dřevěné parkety. Koupelna a toaleta zděná. V předsíni je umístěna vestavná skříň.Součástí vybavení lednice a pračka. V domě k dispozici kolárna. Dům je po kompletní rekonstrukci, jsou zde dva velké výtahy, v každém podlaží i společná lodžie. Nemovitost jako celek i s okolím nabízí příjemné bydlení. Prohlídky dle dohody. Volné 8/2020. Nájemné 9.000,-Kč/měs. + zálohy na služby a el. 3.000,-Kč. Kauce 9.000,-Kč, provize ve výši jednoho nájmu. K dispozici srpen.

Lokace
V Dolině, Praha 10

Finanční informace
PronájemKč 9.000DepositKč 9.000
Provize RK9000 

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
V Dolině 2
10000 Praha 10
Michle
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb