Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Hezký plně vybavený byt 2+kk+sklep 39 m2, bytový dům s recepcí v krásné lokalitě P8
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE Hn ::: Hezký plně vybavený byt 2+kk+sklep 39 m2, bytový dům s recepcí v krásné lokalitě P8

    

Základní data reality
Obytný prostor39,00 m²Velikost2+kk
Kuchyňský koutAno 

Popis
PRONAJATO. Hezký světlý, plně zařízený a vybavený byt 2+kk+sklep 39 m2, s výhledem do okolí a zeleně je umístěn do 6.patra/11 moderního bytového domu z r. 2002 s 24 hod. recepcí a malým obchodem s potravinami, situovaného v krásné lokalitě Troja, v bezprostřední blízkosti venkovní botanické zahrady a lesa. V docházkové vzdálenosti se nachází nové obchodní centrum Krakov, poliklinika a řada zajímavých míst vhodných k trávení volného času a sportu - plavecký bazén a aquapark Šutka, přírodní oblast Velká Skála, Čimický les, historická část starých Bohnic, Drahaňské údolí, ZOO. V blízkých Kobylisích letní koupaliště Stírka. Výborné spojení do centra (bus cca 10 min na metro C Kobylisy). Samotný byt je prakticky architektonicky řešen, obývací pokoj je volně propojen s kuchyňským koutem. Koupelna s vanou a pračkou, toaleta oddělená – samostatná s úložným prostorem. K bytu náleží prostorný sklípek 3,5m2. V domě k dispozici pro potřeby nájemníků údržbář, sušárna. Byt se pronajímá zařízený nábytkem (viz foto) a vybavený kuchyňskou linkou vč. nádobí, novým el. sporákem, lednicí a pračkou a nabízí příjemné bydlení v pěkném prostředí s nádherným okolím bez dalších vstupních výdajů.

Lokace
Praha 8, Hnězdenská 6

Stav reality
Připraveno k nastěhování. Byt je plně vybaven a zařízen.

Finanční informace

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Hnězdenská 6
18100 Praha 8
Troja
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb