Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Krásný stavební pozemek 987m2 v malebné lokalitě Českého ráje, obec Doubrava-Žd’ár okr. MB
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE Poz ::: Krásný stavební pozemek 987m2 v malebné lokalitě Českého ráje, obec Doubrava-Žd’ár okr. MB

 

Základní data reality

Popis
Stavební pozemek 987m2 – rovinatý a pravidelného obdélníkového půdorysu, s nádherným výhledem do okolí a na skalní útvary Drábské světničky, je situován v klidné oblasti zástavby rodinných domků, zahrad a zeleně příjemné obce Doubrava – Žďár. Obec je obklopena malebnou přírodou Českého ráje a řadou nádherných přírodních míst a památek. V blízkosti se nacházejí lesy, rybníky, skály. Výhodou je výborné a rychlé spojení do okolních větších měst (Mnichovo hradiště, Mladá Boleslav, Turnov) a do Prahy, jak autem, tak busem či vlakem. V obci je umístěna základní občanská vybavenost – školka, škola, obchod, restaurace. V plánu rozvoj obce. Přípojka elektřiny a obecní vodovod a kanalizace na hranicích pozemku. Pozemek je určený pro stavbu rodinného domu a nabízí kvalitní budoucí bydlení v jedné z nejkrásnějších oblastí Čech. Vzhledem k regulačním plánům obce je nutné dodržet umístění na pozemku, tvar, velikost a orientaci objektu (podmínka k připojení na obecní vodovod a kanalizaci). Plocha v sousedství pozemku, bude v budoucnu určená pouze pro výstavbu rodinných domků, v souladu s regulacemi a zachování rázu architektury a krajiny. V současné době se projednává plán rozvoje obce, jehož součástí je i záměr rozparcelování, vybudování nových kvalitních příjezdových cest, kanalizace a vodovodu v tomto sousedství. Cena 2.900,-Kč/m2 Cena zahrnuje služby kanceláře, provizi, právní servis a advokátní úschovu.

Lokace
Žďár u Mnichova Hradiště

Finanční informace

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
29411 Doubrava ŽĎÁR
středočeský
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb