Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Prostorný světlý byt DV 3+1/L se sklepem 85m2, ucelená lokalita v blízkosti přírody P5
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE329 BOR ::: Prostorný světlý byt DV 3+1/L se sklepem 85m2, ucelená lokalita v blízkosti přírody P5

   

Základní data reality
Obytný prostor88,00 m² 

Popis
PRODÁNO. Prostorný světlý byt DV 3+1+komora/L se sklepem cca 85 m2 s hezkým výhledem do okolí je umístěn do 6.p/7 pečlivě udržovaného a panelového domu po částečné rekonstrukci s parkovou úpravou a vzrostlými stromy ve vnitrobloku a okolí. Dům je součástí uceleného sídliště Velká Ohrada s veškerou občanskou vybaveností v místě (školky, škola, sportoviště, hřiště, obchody, Lidl) a okolí (moderní OC Galerie Butovice). V blízkosti se nachází krásná a rozsáhlá chráněná oblast Daleje, Prokopské údolí, Hamrovy skály nabízející možnost příjemného trávení volného času. Zastávka busu nedaleko domu, docházkovou vzdáleností také metro Lužiny (cca 15 min pěšky). Samotný byt je v původním, udržovaném stavu, s dobrým dispozičním řešením a možností zajímavé rekonstrukce, dle vlastního vkusu. Obývací pokoj 19 m2, jehož výhodou je velká zasklená lodžie, lze stavebně řešit, propojit s kuchyní 13 m2a ještě tak rozšířit obytný prostor. Pokoje samostatné (oba po 13 m2), neprůchozí. Byt je rohový s výhledem a orientací na dvě světové strany (SZ, JZ). K bytu náleží i velký sklep. Byt je v družstevním vlastnictví se splacenou anuitou. Převod do OV zatím nelze. Hypotéka pouze se zástavou jiné nemovitosti. Nízké měsíční náklady. Byt nabízí pohodlné rodinné bydlení v dosahu přírody a veškerých služeb.

Lokace

Borovanského, Praha 5 


Finanční informace
Provize RK% 

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Borovanského 2220
15500 Praha 5
Stodůlky
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb