Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: 3+1 s komorou 69 m2 OV, s výhledem do zeleně, příjemná lokalita P4
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE330 P4 ::: 3+1 s komorou 69 m2 OV, s výhledem do zeleně, příjemná lokalita P4

    

Základní data reality
Obytný prostor69,00 m²VýtahAno

Popis
PRODÁNO. Slunný, dobře prostorově řešený byt 3+1+komora 69 m2 s výhledem do zeleně je umístěn ve 3.p/7 pečlivě udržovaného panelového domu situovaného na klidném místě s parkovou úpravou a vzrostlými stromy mezi jednotlivými domy, v příjemné a ucelené lokalitě nedaleko metra C Budějovická, s výhodou snadné dostupnosti, plné občanské vybavenosti (MŠ v ulici, ZŠ a gymnázium docházkovou vzdáleností), hřišti, sportovišti, zajímavými místy a parky v okolí. Samotný byt je prakticky architektonicky řešen, se zděnou koupelnou a toaletou. Kromě koupelny, WC a kuchyně je byt v původním udržovaném stavu, umožňujícím rekonstrukci dle vlastního vkusu a fantazie. Pokoje jsou samostatné a neprůchozí, obývací pokoj je volně propojen s kuchyní a jídelním koutem. Ze všech oken krásný výhled. Orientace na dvě světové strany (JV a SZ). K bytu patří komora umístěná na patře. Dům je pečlivě spravovaný, vnitřní prostory světlé, na každém patře pouze 3 byty, kolárna/kočárkárna v přízemí, bezbariérový přístup. Byt nabízí příjemné rodinné bydlení s veškerým komfortem služeb v dosahu.

Lokace
Přímětická, Praha 4

Finanční informace
CenaKč 5.990.000Provize RK%

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Přímětická 14
14000 Praha 4
Michle
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb