Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: 1+kk 38m2/B s výhledem do zeleně, novostavba Atrium Kobylisy P-8
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE CMP ::: 1+kk 38m2/B s výhledem do zeleně, novostavba Atrium Kobylisy P-8

      

Základní data reality
Obytný prostor38,00 m²Velikost1+kk
VýtahAnoHandicapovaníAno
Rok výstavby2016ZahradaAno
Kuchyňský koutAno 

Popis
PRONAJATO.Krásný světlý byt 1+kk 38m2 s velkým balkonem a výhledem do vnitrobloku s parkovou úpravou je umístěný do 3.NP/4 (s výtahem) domu, který je součástí zajímavě architektonicky pojatého komorního projektu Atrium Kobylisy, situovaného v příjemné lokalitě nedaleko Ďáblického háje a s docházkovou vzdáleností na metro C Kobylisy. Přímo v komplexu se nachází obchod Žabka a kavárna. V blízkosti se nachází řada krásných míst vhodných k trávení volného času, rozsáhlý lesopark s cyklostezkami a hvězdárnou, letní koupaliště Ládví a Stírka, obchody, služby. Samotný byt je slunný, prakticky dispozičně řešený, s použitím kvalitních nadstandardních stavebních materiálů a prvků (předokenní žaluzie, dřevěná podlaha, podlahové vytápění, dlažba, obklady, bezpečnostní dveře). Výhodou je prostorný, zastřešený balkon s možností příjemného posezení a odpočinku s výhledem do zeleně. Byt je zařízen kuchyňskou linkou s lednicí a sporákem, v předsíni jsou prostorné vestavné skříně. (Nábytek – stolek, židle a lůžko na fotografiích není součástí vybavení.) K dispozici prostorný sklep v suterénu domu. Vhodné pro jednu osobu. Byt nabízí velmi kvalitní bydlení v příjemném a reprezentativním prostředí. Připraveno k nastěhování. Nájemné: 12.500,-Kč + 2.500,-Kč zálohy na služby a el. Kauce 15.000,-Kč. Jednorázová provize ve výši jednoho nájmu.

Lokace
Čumpelíkova, Praha 8

Finanční informace
PronájemKč 12.500DepositKč 15.000

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Čumpelíkova 1885
18200 Praha 8
Kobylisy
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb