Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Hezká garsoniéra s balkonem 29 m2, příjemná lokalita P4 Braník
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE Bra ::: Hezká garsoniéra s balkonem 29 m2, příjemná lokalita P4 Braník

    

Základní data reality
Obytný prostor29,00 m²BalkonAno
Kuchyňský koutAno 

Popis
PRONAJATO. Světlá, hezká garsoniéra 29 m2 s balkonem je umístěná do 1.patra (2.np)/3 cihlového domu ze 60’tých let, situovaného v zajímavé a oblíbené lokalitě Braník. V okolí se nachází celá řada zajímavých míst, nabízejících pestré využití volného času (Branické skály, parky, sportoviště – tenis, golf, cyklostezky, známý plavecký bazén Podolí). Výborné a rychlé spojení do centra tramvají č. 17 s krásnou trasou podél Vltavy. Samotný byt je prakticky architektonicky řešen, s výhodou balkonu a možnosti venkovního sezení a výhledu do okolí. Orientace oken západní strana, ul. Ke Krči. K dispozici jsou prostorné vestavné skříně v předsíni s dostatkem úložného prostoru. Hlavní místnost je zařízena kuchyňskou linkou (vybavenou základním nádobím) se sporákem, lednicí a pračkou, jídelním pultem se stolováním a drobným nábytkem, viz fotografie, kromě pohovky, která není součástí. V domě zavedeno UPC, k dispozici kolárna a sušárna. Vzhledem k velikosti a typu bytu vhodné maximálně pro1 osobu, případně mladý pár. Ideální jako startovací bydlení. Volné k nastěhování. Nájemné 9.500,-Kč/měs. + záloha na služby a el. 2.500,-Kč/měs. Kauce 12.000,-Kč. Provize ve výši jednoho nájmu.

Lokace
Nad přívozem, Praha 4, Braník

Stav reality
K nastěhování

Finanční informace
PronájemKč 9.500DepositKč 12.000
Provize RK9500 

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Nad přívozem 1043
14000 Praha 4
Braník
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb