Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Dlouhodobý pronájem luxusního bytu 3+1/B 128m2, Staré Město, Dušní ul.
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE124 ::: Dlouhodobý pronájem luxusního bytu 3+1/B 128m2, Staré Město, Dušní ul.

      

Základní data reality
Obytný prostor128,00 m²Velikost3+1
BalkonAnoKuchyněAno

Popis
Luxusní, prostorný a slunný byt 3+1/B 128m2 po kompletní rekonstrukci, se zachováním všech původních prvků, je umístěn do 3.p/4 krásného domu z r. 1903, situovaného v boční klidné ulici v samotném historickém centru Prahy, nedaleko Staroměstského nám. Vstupuje se do velké haly, z níž vedou dveře do dalších místností a na balkon. Dva pokoje, vzájemně průchozí (vhodné k využití na obývací pokoj a ložnici) mají krásný výhled na kostel sv. Salvátora. Další, třetí pokoj, jehož dominantou jsou původní kachlová kamna, má výhled do vnitrobloku. Kuchyň je samostatná, s výhledem též do vnitrobloku, s možností spojení s jídelnou. Je zde nová vkusná linka s vestavěnými spotřebiči. Velká koupelna s rohovou vanou a toaletou má přímé osvětlení. K dispozici je i další toaleta v předsíni. Výhodou je komora. Jsou zde dochovány původní detaily – štuky, kování, dřevořezba. Výhodné etážové plynové topení. Byt nabízí okamžité, komfortní bydlení na jedné z nejprestižnějších adres, v krásném a příjemném prostředí, v blízkosti světových památek. Docházkovou vzdáleností se nachází např. Španělská a Maiselova synagoga, kostel sv. Ducha, Staroměstské náměstí, Pařížská ul.s významnými obchody a kavárnami, muzea, galerie. Veškerá vybavenost v místě. Rezidenční parkovací zona. Možnost dlouhodobého pronájmu.


Lokace
Dušní, Praha, Staré Město

Stav reality
po kompletní rekonstrukci

Další info

Ihned k nastěhování


Finanční informace
Provize RK% 

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Dušní 4
11000 Praha
Staré Město
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb