Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Luxusní 3kk/2xB 93m2 GS+sklep (6m2) uzavřený obytný komplex Podvinný Mlýn P9
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE63 ::: Luxusní 3kk/2xB 93m2 GS+sklep (6m2) uzavřený obytný komplex Podvinný Mlýn P9


Základní data reality
Obytný prostor93,00 m²Velikost3+KK/2xB
VýtahAnoTyp vytápěnídálkové
BalkonAnoTerasaAno
ZahradaAnoParkovištěAno
GarážAnoKuchyňský koutAno

Popis

Luxusní, zajímavě architektonicky řešený prostorný byt 3+kk/2x velký balkon 93m2 (s garážovým stáním a velkým zděným sklepem cca 6m2), krásným výhledem do zahrady a vzrostlé stromy je umístěn do 4.np/5 cihlového domu (s výtahem), který je součástí ojedinělého bytového projektu Podvinný mlýn, s vlastní uzavřenou zahradou s okrasnými dřevinami, lavičkami, efektním osvětlením. Objekt je situován na velmi klidném místě, u rozsáhlého anglického parku Podviní a říčky Rokytky. Nedaleko se nachází prosecký lesopark, vinice, bobová dráha a lanové centrum. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti – školka, škola, anglické gymnázium, úřady, poliklinika a nová nákupní galerie, metro cca 10 min volnou chůzí. Široké okolí této městské části bylo v minulých letech nákladně modernizováno a působí velmi přijemně. Samotný byt je dobře a prakticky koncipován, dělen na obytnou a odpočinkovou zónu. Dominantu tvoří prostorný obývací pokoj s balkonem, který spíše svým charakterem a velikostí odpovídá zastřešené terase a kuchyňským koutem, vybaveným vkusnou linkou. Další dva pokoje jsou samostatné, neprůchozí. K ložnici patří další, rohový balkon.Součástí vybavení bytu jsou vestavěné skříně. Celý komplex je oplocen a střežen, smluvní servisní firma zajišťuje péči o zahradu, opravy a úklid. Byt nabízí komfortní bydlení v krásné lokalitě. Nízké měsíční náklady.


Lokace

Praha 9, Libeň, Podvinný mlýn


Stav reality
Velmi dobrý

Finanční informace
Provize RK% 

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Podvinný Mlýn
19000 Praha 9
Libeň
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb