Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE73 78 ::: Prostorný, světlý 2+1 lze jako 3+kk/B+zimní zahrada 92m2, prvorepublikový dům P6 Bubeneč

 

Základní data reality
Typ vytápěníplynBalkonAno

Popis

2+1 (lze jako 3+kk )s balkonem a zimní zahradou, 84 m2 + balkon 3 m2 a lodžie 5 m2 - velmi světlý byt s překrásným výhledem do zeleně.
Byt se nachází v 2NP poctivě vystavěného cihlového domu ze 30 let, 3 minuty od metra Dejvická. Praktická a velkolepá dispozice 2+1/ s Balkonem a zasklenou lodžií/zimní zahradou umožňuje změnu dispozičního řešení na 3+kk. Velkou předností je příjemný výhled do pěkné udržované zahrady s východní orientací i na západní stranu do ulice Národní obrany.
Nadstandardně velká předsíň 11 m2 disponuje praktickým úložným prostorem a šatnou o velikosti 2 m2, 2 prostorné samostatné pokoje o rozměrech 21 m2 mají původní dubové parkety. Kuchyň o podlahové ploše 16,5 m2 je nyní využívána jako obytná. Prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem je o velikosti 10,5 m2. V bytě je vlastní plynové etážové topení, jinak si zaslouží renovaci dle vlastních představ.Byt je v osobním vlastnictví včetně pozemku pod domem a spoluvlastnickém podílu na společných částech domu a zahradě s dětským hřištěm, která je využívána pouze vlastníky tohoto pozemku. Měsíční náklady spojené s užíváním bytu jsou 2600,- Kč + el a plyn. Možnost vycházek i sportovního vyžití nabízí park Stromovka. Skvělá lokální občanská vybavenost: školy, školky, dětské hřiště, supermarket, obchody, restaurace. K bytu náleží sklepní koje. Dům je po rekonstrukci vnitřních instalací vody, odpadů, střechy, dvorní i venkovní fasády. Fungující společenství vlastníků vlastní i nebytový prostor, který přináší domu pravidelný zisk.


Lokace
Národní obrany, Praha 6, Bubeneč

Stav reality
Dobrý

Finanční informace
Provize RK% 

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Národní Obrany
16000 Praha 6
Bubeneč
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb