Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Krásný, krajní rovinatý stavební pozemek 846m2, vyhledávaná lokalita P-Z Zdiměřice
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE140 ::: Krásný, krajní rovinatý stavební pozemek 846m2, vyhledávaná lokalita P-Z Zdiměřice

   

Základní data reality
Obytný prostor846,00 m² 

Popis

Krásný, krajní rovinatý stavební pozemek 846m2 je situovaný v příjemné a klidné nově vznikající reprezentativní čtvrti rodinných domů a vilek, nedaleko Průhonického parku, Praha – západ Zdiměřice. Veškeré inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda, kanalizace) jsou na hranici pozemku. Parcela je pouze ze dvou stran obklopena sousedními pozemky (do tvaru písmene L), což zajišťuje více možností umístění domu a soukromí. Orientace budoucí zahrady jihozápad. Krásná lokalita s rychlou dostupností do centra metropole jak autem tak MHD (zastávka autobusu cca 3 min.volnou chůzí). V obci se nachází anglická škola a školka. V blízkém okolí je řada krásných míst vhodných k trávení volného času a rekreaci (rozsáhlá zámecká obora), obchodní zona Průhonice, Aquapark Čestlice. K pozemku možno dokoupit stavební projekt na zajímavě architektonicky řešený dům, vč.stavebního povolení (cena 80.000 Kč). Hypotéku zajistíme. Cena již zahrnuje provizi a kompletní právní servis.


Lokace
Ledňáčková, Zdiměřice, Praha západ

Stav reality

možnost okamžité výstavby


Finanční informace
Provize RK% 

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
Ledňáčková
Zdiměřice
Středočeský
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb