Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Atypický byt 4+1 109m2/T 79m2/G OV, kaskádový dům v krásné reprezentativní lokalitě a zeleni P8
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE5 ::: Atypický byt 4+1 109m2/T 79m2/G OV, kaskádový dům v krásné reprezentativní lokalitě a zeleni P8


Základní data reality
ZahradaAnoGarážAno

Popis

Atypický, prostorný a slunný byt s nádhernou terasou a výhledem do zeleně je umístěn do 1.p/4 zajímavě architektonicky řešeného domu, situovaného v klidné a atraktivní části Prahy. Ojedinělý projekt souboru bytových domů byl realizován v sedmdesátých letech min.stol.významným architektem Tenzerem a zasazen do svahu, nedaleko parku, v reprezentativní čtvrti prvorepublikových vil. Veškerá občanská vybavenost je v místě (školky, školy, dětská hřiště,obchody, služby, sportoviště, restaurace), výhodou je snadné spojení s centrem, tram, metro C Kobylisy. V blízkém okolí je řada míst vhodných k trávení volného času (přírodní park Okrouhlík, koupaliště Stírka), ve vzdálenějším okolí Troja, lesoparky. Byt je velmi kvalitně a velkoryse prostorově koncipován. Střed bytu tvoří velký obývací pokoj, s průchodem do kuchyně a jídelny, s přímým vstupem na dominantu nemovitosti – terasu nad níž je stupňovitá zahrada a okolo vzrostlé listnaté a jehličnaté stromy.Orientace na JV poskytuje celodenní možnost využití terasy a částečný stín letních horkých měsících Ostatní pokoje jsou samostatné, neporůchozí s příjemným výhledem do zeleně. Je zde dostatek úložného prostoru, který zajišťuje šatna, vestavěné skříně a spíž.


Lokace
S.K.Neumanna, Praha 8, Libeň

Finanční informace

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
S.K.Neumanna
18000 Praha
Libeň
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb