Notice: Undefined variable: reveal in /www/estateandlife.cz/estateandlife.cz/templates/zengridframework/functions/elements/combineJS.php on line 28 Real Estate & Life :: Řadový dům krajní 4+1/G se zahradou P9 Satalice
Close Panel

Not a member yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus, eros et vestibulum accumsan, augue nisi laoreet est, dapibus vehicula tortor lectus eget felis.

Find out more
Databáze realit
RSS2.0 Doporučte tyto webové stránky PDF Expose
ID> RE6 ::: Řadový dům krajní 4+1/G se zahradou P9 Satalice


Základní data reality
TerasaAnoZahradaAno
ParkovištěAnoGarážAno
KuchyněAno 

Popis

Velmi dobře architektonicky řešený dům s velkou krásnou menší zahradou je situován v klidné ulici, v nové čtvrti rodinných domků a vilek, stavěných v rámci vkusného, uceleného developerského projektu z let 2002 – 2004, poblíž rozsáhlé obory. Z oken je výhled do zeleně. Okolí je velmi pečlivě upravené a osázené okrasnými keři. V blízkosti se nachází malé náměstíčko s dětským hřištěm. Je zde veškerá občanská vybavenost, školka, škola, obchodní akademie a výhodou je snadná a rychlá dostupnost do centra Prahy, jak autem tak MHD (metro Letňany cca 10 min busem). Zajímavosti v okolí: zámek a park Ctěnice, cca 25min autem jezero Lhota u St.Boleslavi.

Samotný dům je koncipován jako patrový, s tím, že hlavní obytná část se nachází v přízemí, jehož dominantu tvoří prostorný obývací pokoj (30m2) s francouzskými okny a vstupem přímo do zahrady. Je zde i příprava na krb. V přízemí se dále nachází kuchyň (8m2) s moderní linkou a barovým pultem, hala (6m2), 2 komory, toaleta. Z obytné části – předsíně, lze projít do garáže (27m2). Z hlavního pokoje vede schodiště do patra, kde jsou umístěny 3 další samostatné, neprůchozí pokoje (15, 16, 17m2), velká koupelna, šatna. Topení: plyn (vlastní plynový kotel). Materiály: tvárnice ytong, bílá plastová okna, podlahy: obývací pokoj - plovoucí podlaha, hala, kuchyň, komory, toaleta, koupelna – keramická dlažba, pokoje a schody - koberec.


Lokace
Praha, Satalice

Finanční informace

Kontaktní adresa
Real Estate & Life, s.r.o.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Adresa objektu
19000 Praha 9
Satalice
Czech RepublicKontakt
 *
 *
 *
  
 *
Antispam
* Obligate Fields  
 


Real Estate & Life, s.r.o.


Email: info@estateandlife.cz

Facebook: facebook.com/estateandlife

Oznámení

Můžete nás sledovat také na facebooku.

www.facebook.com/estateandlife

images_fb