2+kk 51 m2 /B/G + sklep novostavba – projekt Ranta Barrandov II v příjemné lokalitě P5 Hlubočepy

20 000 Kč
Pronájem / rent

4998

Číslo zakázky

Popis

PRONAJATO. Novostavba zajímavě architektonicky řešeného bytu 2+kk s balkonem (sklepem i garáží) a hezkým výhledem je umístěného do 4.NP/8 moderního domu, který je součástí právě dokončeného rezidenčního souboru Ranta Barrandov od YIT s vlastním malým parčíkem ve vnitrobloku, situovaného v atraktivní lokalitě v blízkosti nádherné přírody (Barrandovské skály, Chuchelský háj, Prokopské údolí) a s veškerou občanskou vybaveností v okolí (obchody, služby, restaurace, aquapark). Místo nabízí příjemné a reprezentativní bydlení, široké možnosti trávení volného času i snadnou dostupnost do centra autem i MHD (rychlá trasa tramvaje malebným údolím).

Samotný byt (dosud nepoužívaný) je atypicky dispozičně navržen s vysokým standardem provedení – dřevěné podlahy, předokenní el. ovládané žaluzie, bezpečnostní dveře, vstupní videotelefon, nízkoenergetická budova.

Dominantu představuje prostorný a světlý obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na velký krytý balkon s posezením a hezkým výhledem do okolí a parčík v areálu.

Ložnice má samostatný vchod z předsíně. Koupelna s velkým sprchovým koutem je spojená s toaletou.

Byt je vybaven kvalitní německou kuchyňskou linkou s vestavnými el.spotřebiči Electrolux (myčka, trouba, varná deska, digestoř), lednicí, kávovarem Nespresso, rychlovarnou konvicí. Součástí zařízení je kožená pohovka (pravá kůže), knihovny, komoda, tv a konferenční stolek, jídelní set v obývacím pokoji, sezení na balkoně, šatní skříň a dvoulůžko v ložnici, skříňka v předsíni.

Vše nové a v souladu s fotografiemi.

Na patře pouze 3 bytové jednotky.

K dispozici velký sklep a garáž v suterénu domu.

Byt je vhodný pro 1 – 2 osoby, ideální jako startovací pro mladý pár s výhodou žádných dalších větších vstupních investic do zařízení.

Majitel si nepřeje domácí mazlíčky. Byt je nekuřácký.

K nastěhování červenec.

Nájemné 20.000,-Kč/měs. + zálohy na služby 3.500,-Kč/měs. + el. Vratná kauce 30.000,-Kč. Neplatíte provizi RK.

#bydleni_barrandov_schranilova

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Interesting architecturally designed apartment 2 + kk with a balcony (cellar and garage) and a nice view is located on the 4th floor / 8 of a new modern house, which is part of the just completed residential complex Ranta Barrandov with its own small park in the courtyard, situated in an attractive location in close to beautiful nature (Barrandovské skály, Chuchelský háj, Prokopské údolí). Close to shops, services, restaurants, water park and public transport. The place offers pleasant and representative living.

The apartment itself (not yet used) is atypically designed with a high standard of design.

The dominant feature is a spacious and bright living room with kitchenette and direct access to a large covered balcony with a seating area and a nice view of the surroundings and the park in the area.

The bedroom has a separate entrance from the hall. The bathroom with a large shower and the toilet.

The apartment is equipped with a quality German kitchen with built-in electrical appliances Electrolux, frige, Nespresso coffee machine, kettle. The equipment includes a leather sofa (genuine leather), bookcase, chest of drawers, TV and coffee table, dining set in the living room, seating on the balcony, wardrobe and double bed in the bedroom, locker in the hall.

Everything new and in accordance with the photos.

Large cellar and a garage included.

The apartment is suitable for 1 – 2 persons.

No pets. The apartment is non-smoking.

 

Available from July.

Rent 20,000 CZK / month. + fees 3,500 CZK / month + el. Refundable deposit 30,000 CZK. You do not pay an agency commission.

 

Adresa

Adresa: Schránilova 2, Praha 5, Hlubočepy
  • Země: Czech Republic
  • Poštovní směrovací číslo / PSČ: 15200
Otevřít v Google mapách
  • Číslo zakázky 4998
  • Cena 20 000 Kč
  • Typ nemovitosti Nabídka / offer, Realizované zakázky / realized
  • Status nemovitosti Pronájem / rent
https://estateandlife.cz/wp-content/uploads/2022/06/Byt-Barrandov.mov

Mapa

Kontakt

+420 602 285 064
hercikova@estateandlife.cz
Další nemovitosti