2+kk+komora+šatna 50 m2/L/GS + další komora u bytu – novostavba v příjemném prostředí – projekt Kaskády Barrandov ul. Baarové P5

20 000 Kč
Pronájem / rent

6417

Číslo zakázky

Popis

PRONAJATO. Novostavba zajímavě architektonicky řešeného bytu 2+kk+šatna+komora 50 m2 s lodžií a hezkým výhledem do okolí, umístěného do 2.NP/6 moderního domu, který je součástí právě dokončeného rezidenčního souboru Kaskády Barrandov.

K bytu náleží garážové stání a další komora na patře. V domě je k dispozici kolárna/kočárkárna.

Dům je situovaný v atraktivní lokalitě nově vzniklé čtvrti s náměstím Olgy Scheinpflugové, v blízkosti nádherné přírody (Barrandovské skály, Chuchelský háj, Prokopské a Dalejské údolí), s veškerou občanskou vybaveností v okolí (obchody, služby, restaurace, aquapark).

Místo nabízí příjemné a reprezentativní bydlení, široké možnosti trávení volného času i snadnou dostupnost do centra autem i MHD (rychlá trasa tramvaje malebným údolím).

Samotný byt (dosud nepoužívaný) je atypicky dispozičně navržen s nadčasovým provedením interiéru. Jsou zde bezpečnostní dveře, vstupní videotelefon a budova je nízkoenergetická. Dominantu představuje prostorný a světlý obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na lodžii s dostatečným místem k posezení a odpočinku.Do ložnice se šatnou se prochází z obývacího pokoje. Prostorná koupelna s vanou je spojená s toaletou. Úložné prostory nabízí komora.

Byt je vybaven kvalitní kuchyňskou linkou s vestavnými el. spotřebiči Mora (myčka, trouba, varná deska, digestoř, lednice), šatní skříní, policemi v šatně, věšákovou stěnou v předsíni a žaluziemi (vše v souladu s fotografiemi).

Nájemce si může vše zařídit podle vlastního vkusu a představ.

Byt je vhodný pro 1 – 2 osoby, ideální jako startovací pro mladý pár, možnost dlouhodobého bydlení.

Majitel si nepřeje domácí mazlíčky.

Připraveno k nastěhování.

Nájemné 20.000,-Kč/měs. + zálohy na služby 5.000,-Kč/měs. + el. Vratná kauce 20.000,-Kč. Provize ve výši jednoho nájmu.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Interesting architecturally designed apartment 2+KK+cloackroom+storage 50 m2 with a balcony and a nice view is located on the 2nd floor/6 of a new modern house, which is part of the just completed residential complex Kaskády Barrandov, situated in an attractive location in close to beautiful nature (Barrandovské skály, Chuchelský háj, Prokopské údolí). Close to shops, services, restaurants, water park and public transport. The place offers pleasant and representative living.

Large additional storage and a garage included.

The apartment itself (not yet used) is atypically designed with a high standard of design.

Spacious and bright living room with kitchenette and direct access to a large covered balcony. The bedroom with dressing room is accessed from the living room. The bathroom with bath and toilet.

The apartment is equipped with a quality kitchen with built-in electrical appliances, wardrobe, blinds, shelf. Everything in accordance with the photos.

The apartment is suitable for 1 – 2 persons.

No pets.

Rent 20,000 CZK / month. + fees 5,000 CZK / month + el. Refundable deposit 20,000 CZK. Commission 20,000 CZK

 

 

Adresa

Adresa: Baarové 1, Praha 5, Hlubočepy
  • Země: Czech Republic
  • Poštovní směrovací číslo / PSČ: 15200
Otevřít v Google mapách

Mapa

Kontakt

+420 602 285 064
hercikova@estateandlife.cz
Další nemovitosti