Apartmán mezonet OV 4+kk 138 m2/Tm2/B a podíl na další budově a pozemcích – soukromý klub a tenisové kurty v uzavřeném resortu golfového areálu v krásné lokalitě Dýšina u Plzně

Prodej byty / apartments Prodej domy / houses

5530

Číslo zakázky

Popis

 

PRODÁNO. Mezonetový apartmán (bytová jednotka) 4+kk 138,26 m2 s balkónem, venkovní terasou 17,27 m2 a jedinečným výhledem do zeleně je umístěn v moderním, zajímavě architektonicky řešeném bytovém domě (dřevostavba) s pouhými deseti bytovými jednotkami – apartmány, navrženém v čistém, nadčasovém stylu, situované uprostřed nádherné přírody uzavřeného golfového areálu Greensgate Golf & Leisure Resort.

 

Součástí převodu bytové jednotky je i převod vlastnického podílu na dalších pozemcích (tenisové kurty) a další samostatné patrové budově – privátní klubovně, určené pouze pro vlastníky deseti bytů – apartmánů.

Vše tvoří ucelený, vkusný dojem a nabízí maximální soukromí.

Objekty navrhovala česká společnost A.D. Creative (arch. Martin Drnec), realizaci prováděla firma HAAS Fertigbau CZ (dceřiná společnost německého vlastníka).

Klubovna je dvoupodlažní, v přízemí se nachází fitness, sauna, zázemí s kuchyňkou a dětská herna, v patře je pak umístěn biliár, bar, klub s krbem, tv, zázemí. Obě podlaží mají i venkovní terasy s grilem. V areálu jsou i další příjemná zákoutí, posezení u ohniště, hřiště. Nachází se zde velký bazén a vířivka (možnost koupě podílu 1/10 na pozemku s příslušenstvím). V blízkosti vodní nádrž Ejpovice s pláží.

Samotný byt/apartmán je dobře a prakticky prostorově řešen. V přízemí se nachází předsíň, koupelna s toaletou, ložnice/pracovna a dominanta bytu – prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, přímým vstupem na venkovní terasu a schodištěm do patra. V patře jsou umístěny dvě ložnice (jedna s balkonem), každá s vlastní koupelnou i toaletou.

Součástí vybavení je kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, vestavný nábytek, ostatní dle dohody.

Vysoký standard provedení – dřevěná eurookna, parkety, keramická dlažba a obklady, klimatizace.

K apartmánu náleží golfový vozík. Přenechání členství v klubu.

Vytápění etážové, elektřina. Servis objektů, pozemků a ostrahu zajišťuje správce.

Apartmán i související zázemí nabízí kvalitní bydlení v klidném prostředí, vhodné pro rodinu s možností věnovat se nejen golfu ale i dalším sportům a výletům po okolí, setkávání s přáteli.

 

Vynikající dostupnost z Plzně a Prahy po blízké D5.

U hlavního vstupu do golfového areálu je umístěna restaurace Geensgate Restaurant, v obci základní občanský vybavenost.

Na nemovitosti nevázne žádná zástava.

Cena na vyžádání.

 

 

 

Adresa

Adresa: Horomyslická, Dýšina, okres Plzeň
  • Země: Czech Republic
  • Poštovní směrovací číslo / PSČ: 33002
Otevřít v Google mapách
  • Číslo zakázky 5530
  • Typ nemovitosti Nabídka / offer
  • Status nemovitosti Prodej byty / apartments, Prodej domy / houses

Mapa

Kontakt

+420 602 285 064
hercikova@estateandlife.cz
Další nemovitosti