Byt 2+kk 56 m2/T s nádherným výhledem na Vltavu a okolí – nadstandardní projekt Marina Island P7

6501

Číslo zakázky

Popis

PRONAJATO. Zajímavě architektonicky řešený byt 2+kk 56 m2 s terasou a jedinečným výhledem na Vltavu a okolí je umístěný do 5.NP/9 moderního domu, který je součástí krásného a reprezentativního uzavřeného rezidenčního souboru Marina Island s privátním parkem, fitness centrem, recepcí a 24hodinovou ostrahou.

Celý projekt je situovaný v atraktivní lokalitě nové moderní zástavby v okolí Vltavy, na okraji Holešovic – čtvrti, která za poslední léta prodělala velkou proměnu a rozvoj. V bezprostřední blízkosti se nachází vše, co potřebujete k příjemnému městskému bydlení i trávení volného času – parky, obchody, kavárny, galerie DOX, divadlo, historické objekty, sportoviště a nákupní možnosti. Výhodou je i vynikající dostupnost do centra metropole.

Samotný byt (dosud nepoužívaný) je prakticky a zajímavě dispozičně navržen s nadčasovým designem interiéru a vysokým standardem provedení (vstupní bezpečnostní dveře a videotelefon, dřevěné podlahy, předokenní el. ovládané žaluzie, vysoké interiérové dveře, podlahové vytápění, úsporná trojskla).

Dominantu představuje prostorný a světlý obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na terasu s dostatečným místem k posezení a odpočinku.

Ložnice má samostatný vchod z předsíně a rovněž přístup na terasu. Prostorná koupelna s vanou a samostatná toaleta.

Byt je vybaven kuchyňskou linkou s varnou deskou/dvouplotnou, vestavnou troubou, lednicí, pračkou a základním nábytkem (jídelní set, nábytková stěna, pohovka, postel s rošty, nočními stolky, komoda), vše nové, dosud nepoužité a v souladu s fotografiemi. Ostatní si nájemce může zařídit podle vlastního vkusu a představ.

K bytu náleží sklep.

Byt a celý rezidenční komplex nabízí komfortní bydlení.

Vhodné pro 1 – 2 osoby.

Byt je nekuřácký a majitel si nepřeje domácí mazlíčky.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Interesting architecturally designed apartment 2+kk 56 m2 with a terrace and a unique view of the Vltava river and the surrounding area is located on the 5th floor/9 of a modern house, which is part of the beautiful and high-standard closed residential complex Marina Island with a private park, fitness center, reception, 24-hour by security.

The project is located in an attractive location of a newly created district in the vicinity of the Vltava on the outskirts of Holešovice. Everything you need for pleasant urban living and spending your free time is in walking distance. Excellent connection to the center of the metropolis is also an advantage.

The apartment  (still unused) is practically and interestingly designed with a timeless interior design and a high standard of design (security entrance door and videophone, wooden floors, front window electric blinds, tall interior doors, underfloor heating, energy-saving triple glazing).

The dominant is a spacious and bright living room with a kitchenette and direct access to the terrace with enough space to sit and relax.

The bedroom has a separate entrance from the hall and also access to the terrace. Spacious bathroom with bathtub and separate toilet.

The apartment is equipped with a kitchen unit with a hot plate, built-in oven, fridge, washing machine and furniture (dining set, furniture wall, sofa, bed, bedside tables, chest of drawers), all new, unused and in accordance with the photos.

The tenant can arrange the others according to his own taste.

The apartment is suitable for 1-2 people.

Non-smoker area, no pets.

The apartment has a own cellar.

Ready to move in.

Adresa

Adresa: Sanderova 1618/2, Praha 7, Holešovice
  • Země: Czech Republic
  • Poštovní směrovací číslo / PSČ: 17000
Otevřít v Google mapách
  • Číslo zakázky 6501
  • Typ nemovitosti Realizované zakázky / realized
  • Status nemovitosti Pronájem / rent

Mapa

Kontakt

+420 602 285 064
hercikova@estateandlife.cz
Další nemovitosti