Byt OV 1+1 24 m2 kompletně zrekonstruovaný v r. 2009, prvorepublikový dům P7 – Holešovice ul. Tusarova

Prodej byty / apartments

6287

Číslo zakázky

Popis

1+1 24 m2 s výhodou vysokých stropů (3 m), umožňujících vybudování vestavného patra na spaní a rozšíření obytného prostoru, kompletně zrekonstruovaný v r. 2009 (el., rozvody, topení, koupelna), s výhledem do vnitrobloku. Byt je umístěný do 2.np (s výtahem) prvorepublikového domu (rovněž po celkové rekonstrukci 2012/13) situovaného v původní blokové zástavbě čtvrti Holešovice. Tato lokalita prošla za poslední léta velkými proměnami, mezi původní předválečnou obytnou a industriální zástavbou vznikly zajímavé projekty, spolu s revitalizací parků a v současné době patří k velmi vyhledávané, pro pohodlné a příjemné městské bydlení. V místě se nachází veškerá občanská vybavenost, kavárny, sportoviště, známá galerie DOX, divadlo. Výborné spojení do centra metropole.

Samotný byt je prakticky dispozičně řešen. Kuchyňka je samostatná, s oknem a denním světlem. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Byt má vlastním vytápění (plyn) a ohřev vody (bojler). Nízké měsíční poplatky.

V domě proběhla celková rekonstrukce zahrnující nové rozvody, stoupačky, střechu, zateplení, fasádu, výtah a interiéry společných prostor – výmalbu, vstupní dveře, el. zvonky. V příštím roce plánováno vybudování sklepních kójí pro bytové jednotky.

Byt nabízí hezké startovací bydlení nebo investici.

Adresa

Adresa: Tusarova 51, Praha 7, Holešovice
  • Země: Czech Republic
  • Poštovní směrovací číslo / PSČ: 17000
Otevřít v Google mapách
  • Číslo zakázky 6287
  • Typ nemovitosti Realizované zakázky / realized
  • Status nemovitosti Prodej byty / apartments

Mapa

Kontakt

+420 602 285 064
hercikova@estateandlife.cz
Další nemovitosti