Garsoniéra s balkonem 29 m2, příjemná lokalita P4 Braník

9 500 Kč
Pronájem / rent

4827

Číslo zakázky

29 m2

Velikost

Popis

Garsoniéra 29 m2 s balkonem je umístěná do 1.patra (2.np)/3 cihlového domu ze 60. let, situovaného v zajímavé a oblíbené lokalitě Braník. V okolí se nachází celá řada zajímavých míst, nabízejících pestré využití volného času (Branické skály, parky, sportoviště – tenis, golf, cyklostezky, známý plavecký bazén Podolí). Výborné a rychlé spojení do centra tramvají č. 17 s krásnou trasou podél Vltavy.

Samotný byt je prakticky architektonicky řešen, s výhodou balkonu a možnosti venkovního sezení i výhledu do okolí. Orientace oken západní strana, ul. Ke Krči.

K dispozici jsou prostorné vestavné skříně v předsíni s dostatkem úložného prostoru. Hlavní místnost je zařízena kuchyňskou linkou (vybavenou základním nádobím) se sporákem, lednicí a pračkou, jídelním pultem se stolováním a drobným nábytkem, viz fotografie.

V domě zavedeno UPC, k dispozici kolárna a sušárna.

Vzhledem k velikosti a typu bytu vhodné pro1osobu.

Ideální jako startovací bydlení.

 

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 

Studio 29m2 with balcony, P4 – Braník

 

Studio 29 m2 with a balcony is located on the 1st floor) / 3 brick house from the 60‘s, situated in an interesting and popular locality Braník.

The apartment is practically architecturally designed, with the advantage of a balcony. Orientation of windows west side ( Ke Krči Street).

Furnished with built-in wardrobes in the hall. kitchen (equipped with basic utensils) with stove, fridge and washing machine, dining table and small furniture according to photos.

UPC installed in the house.

Suitable for one person.

The owner prefers long term stay.

 

Adresa

Adresa: Nad Přívozem, Praha 4, Braník
  • Země: Czech Republic
Otevřít v Google mapách
  • Číslo zakázky 4827
  • Cena 9 500 Kč
  • Typ nemovitosti Realizované zakázky / realized
  • Status nemovitosti Pronájem / rent
  • Velikost 29 m2

Mapa

Kontakt

+420 602 285 064
hercikova@estateandlife.cz
Další nemovitosti