Prostorný 2+KK 53 m2/B + GS a sklep, bytový dům Kytlická P9 Prosek

19 000 Kč
Pronájem / rent

6234

Číslo zakázky

Popis

PRONAJATO. Prostorný hezký byt 2+kk 53 m2 s balkonem 4 m2 je umístěn do 4.np/5 (s výtahem) zajímavě architektonicky řešeného bytového domu – projektu Kytlická (z r. 2011), situovaného v klidné a ucelené zástavbě se zelení v okolí. Byt je vybaven vkusnou kuchyňskou linkou s vest. spotřebiči, lednicí a pračkou. V ložnici a předsíni jsou k dispozici vestavné skříně. Z obývacího pokoje je přímý vstup na zastřešený balkon/lodžii. Orientace oken a balkonu SV. Součástí pronájmu a ceny je podzemní garážové stání v objektu se samostatným velkým zděným sklepem (vchod hned u parkovacího místa). V objektu (společné prostory) jsou umístěny kamery a v bytě požární hlásič.

Byt nabízí příjemné bydlení v hezkém a moderním prostředí.

V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, OC Prosek a Letňany, restaurace, kavárny, rozsáhlý centrální park Přátelství s jezírkem, zajímavá historická stará část Proseku. Široké možnosti trávení volného času a sportovního vyžití, procházek (Prosecké skály a vinice, bobová dráha, cyklostezky, plavecký bazén Lagoon Letňany, zimní stadion).

Výborné spojení do centra (metro C Prosek, bus).

Možnost dlouhodobého pronájmu. K nastěhování od 1.3.

Nájemné 19.000 Kč/měs.+ zálohy na služby 3.500 Kč + el. Vratná kauce 18.000 Kč. Provize ve výši nájmu.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Spacious nice apartment 2 + kk 53 m2 with a balcony of 4 m2 is located on the 4th floor / 5 (with elevator) of an interesting architecturally designed residential house – Kytlická ( built 2011), situated in a quiet area with greenery. The apartment is equipped with fitted kitchen, fridge and washing machine. Built-in wardrobes in the bedroom and hall. Orientation of windows and balcony NE. Part of the rent and price is an underground garage in a building with a separate large brick cellar (entrance next to the parking space). There are cameras in the building (common areas) and a fire detector in the apartment.

The apartment offers comfortable living.

Nearby are shopping malls Prosek and Letňany, restaurants, cafes, a large central park with a pond, an interesting historical old part of Prosek. Lots of possibilities for  free time activities and sports.

Walk distance to public transport and metro C Prosek.

Available:  1.3.

Rent 19 000 CZK / month + costs 3 500 CZK + el. Refundable deposit 19 000 CZK. Commission in the amount of rent.

Adresa

Adresa: Kytlická 4, Praha 9, Prosek
  • Země: Czech Republic
  • Poštovní směrovací číslo / PSČ: 19000
Otevřít v Google mapách
  • Číslo zakázky 6234
  • Cena 19 000 Kč
  • Typ nemovitosti Nabídka / offer
  • Status nemovitosti Pronájem / rent
  • Label Hot Offer

Mapa

Kontakt

+420 602 285 064
hercikova@estateandlife.cz
Další nemovitosti