Hezký a prostorný byt 2+1+hala 67 m2 + velký sklep, prvorepublikový dům u Vyšehradu P4

Pronájem / rent

5167

Číslo zakázky

Popis

PRONAJATO. Prostorný,  vkusně zařízený byt 2+1+ hala 67 m2 (+ velký sklep) je umístěný do 1.patra (2. NP) prvorepublikového domu (s výtahem), situovaného v ucelené tradiční zástavbě a krásné lokalitě, v bezprostřední blízkosti parku a kulturní památky Vyšehrad, s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti, včetně metra C. V okolí se nachází, kromě řady parků, sportoviště, tenisové kurty a plavecký bazén Podolí.

Samotný byt je prakticky architektonicky řešen. Vstupní hala disponuje dostatečným úložným prostorem (vestavné skříně). Samostatná kuchyň je vybavená moderní linkou se spotřebiči zn. Miele (el.varná deska, trouba, myčka, chladnička) a mikrovlnou troubou.

Koupelna s výhodou okna a přímého denního osvětlení je vybavená pračkou. Toaleta  oddělená. Velký obývací pokoj a ložnice spolu sousedí a jsou vzájemně průchozí. Nábytek je laděn do světlých, neutrálních tónů, dekor bříza.

Podlahy dlažba, dřevo. EZS + bezpečnostní dveře.

Vlastní etážové vytápění (plynový kotel) s možností ovlivnit spotřebu. Současné zálohy činí 1.970,- Kč el. + 2.180,- Kč plyn.

Byt nabízí velmi příjemné a komfortní bydlení bez nutných dalších vstupních nákladů na zařízení interiéru.

Vhodné pro 1 – 2 osoby, ideální pro mladý pár.

Možnost parkování v blízkém Kongresovém centru (cca 1.900,-Kč/měs).

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Spacious fully equipped and furnished apartment 2+K 67m2 (entrance hall, kitchen, living room, bedroom, bathroom and toiled)+ storage is placed to the 2nd floor (with elevator) of the traditional house built in the thirties, after reconstruction, situated in one of the most representative and nice part of Prague – near Vyšehrad. The apartment is equipped with household appliances Miele. Electronic security system. Own gas heating.

The apartment offers comfortable living. Walk distance to shops and public transport. Parking (possibility) in the Congress Centrum 1900,-CZK/month.

 

Adresa

Adresa: Marie Cibulkové, Praha 4
  • Země: Czech Republic
  • Poštovní směrovací číslo / PSČ: 14000
Otevřít v Google mapách
  • Číslo zakázky 5167
  • Typ nemovitosti Realizované zakázky / realized
  • Status nemovitosti Pronájem / rent
  • Label Hot Offer

Mapa

Kontakt

+420 602 285 064
hercikova@estateandlife.cz
Další nemovitosti