Prostorný moderní 3+kk 80 m2/B/GS+sklep v příjemném rezidenčním komplexu P5 Márova – Stodůlky

29 000 Kč
Pronájem / rent

6728

Číslo zakázky

Popis

Prostorný moderní byt 3+kk 80 m2 s balkonem je umístěn do 2.NP/6 domu, který je součástí rezidenčního projektu z r. 2014 s parkovou úpravou mezi domy, situovaného na klidném místě v těsném sousedství rozsáhlých lesoparků Košíře – Motol a Vidoule.

Zastávka busu 3 min. chůzí, rychlé spojení na metro B či A (Motol), školky a školy lokalitě, vč. soukromé Deutsche Schule Prag a nákupní možnosti (Metropole Zličín). V blízkosti se nachází i řada dalších zajímavých míst, vhodných k trávení volného času – park Cibulka, přírodní koupaliště Motol, golfové hřiště.

Samotný byt je prakticky dispozičně řešen, s velkou vstupní halou, pokoje jsou samostatné, neprůchozí. Dominantu představuje prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na balkon.

Klidová zóna s ložnicemi a koupelnou je ještě oddělena malou předsíní.

Kvalitní provedení interiérů – dřevěná eurookna s předokenními žaluziemi, plovoucí laminátové podlahy, dlažba a zajímavý design.

Byt je vybaven kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči, nábytkovou stěnou v obývacím pokoji. V předsíni a ložnici vestavné skříně, skříň v 2.ložnici/dětském pokoji, botník, věšák, vše v souladu s fotografiemi. Ostatní nábytek na obrázcích není součástí zařízení.

K bytu náleží jedno podzemní garážové stání a sklep. V domě k dispozici společná kolárna/kočárkárna.

Byt nabízí vynikající kombinaci městského bydlení a přírody.

Cena: Nájem 29.000,-Kč/měs.+ zálohy na služby 6.870,-Kč/měs + el. 1790,-Kč/měs. Kauce ve výši jednoho nájmu. + provize.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Spacious modern 3+K 80 m2 apartment with a balcony is located on the 2nd floor/6th of a building which is a part of a pleasant residential project from 2014 with a park between the houses, situated in a quiet location near of the extensive forest parks Košíře – Motol, Cibulka and Vidoule.

Bus stop 3 minutes by walk – connection to metro B or A (Motol), kindergartens and local schools, incl. private Deutsche Schule Prag and shopping opportunities (Metropole Zličín).

The apartment has a practical layout with a large entrance hall, the rooms are separate, The dominant is the spacious living room with kitchenette and access to the balcony.

The quiet zone with bedrooms and bathroom is still separated by a small hall

High-quality interior design.

The apartment is equipped with a kitchen unit with built-in appliances, a furniture wall in the living room. Built-in wardrobes in the hall and bedroom, wardrobe in the 2nd bedroom/children’s room, shoe rack, hanger. The other furniture in the pictures is not part of the equipment.

Garage and cellar in -1 floor. A shared bicycle/stroller room is available in the house.

The apartment offers a pleasant combination of urban living and nature.

Price: Rent CZK 29,000/month + service fees CZK 6,870/month + electricity CZK 1,790/month Deposit in the amount of one rent. + commission.

 

Adresa

Adresa: Márova 4, Praha 5, Stodůlky
  • Země: Czech Republic
  • Poštovní směrovací číslo / PSČ: 15500
Otevřít v Google mapách
  • Číslo zakázky 6728
  • Cena 29 000 Kč
  • Typ nemovitosti Nabídka / offer
  • Status nemovitosti Pronájem / rent
  • Label Hot Offer

Mapa

Kontakt

+420 602 285 064
hercikova@estateandlife.cz
Další nemovitosti