Prostorný rodinný dům s další užitnou budovou a velkou zahradou v malebných Jižních Čechách – obec Tchořovice

5 900 000 Kč
Prodej domy / houses

5904

Číslo zakázky

190 m2

Velikost

Popis

PRODÁNO. Prostorný rodinný dům 5+1+kk cca 190 m2 s terasou, balkonem, garáží, dalším technickým i užitným zázemím, hospodářským domkem a velkou zahradou (před i za budovami) je umístěn v původní zástavbě podél silnice menší obce Tchořovice, situované v malebné jihočeské krajině s rybníky, lesy a historickými památkami (zámky Blatná, Lnáře, skanzen Chanovice). V blízkosti se nachází řada krásných míst vhodných k trávení volného času v přírodě a u vody.

Výborné dopravní spojení jak autem, tak busem či vlakem do okolních obcí. V blízké Blatné se nachází veškerá občanská vybavenost vč. školky, ZŠ, střední školy, kino, letní koupaliště. Do obce jezdí pojízdná prodejna.

Samotný dům (kolaudace 2002) je dobře a prakticky architektonicky navržen, s velkými místnostmi, úložnými prostory, lze využít i jako dvougenerační bydlení.

V přízemí se nachází garáž s dílnou, vstupní chodba (lze pohodlně projít do/z garáže a na zadní zahradu), předsíň, dominanta tohoto podlaží – prostorný obývací pokoj (24 m2) s krbovými kamny, francouzským oknem a vstupem na venkovní terasu, doplněný o zajímavý prvek interiéru – okenní výklenek. Pokoj je volně propojený s jídelnou a kuchyní (dohromady 23 m2). Dále je do přízemí umístěna ložnice (16 m2), koupelna s vanou a sprchovým koutem, toaleta, šatna, komora, spíž. Z haly vede schodiště do patra, ve kterém jsou umístěny tři velké samostatné pokoje (18 m2, 2 po 24 m2 se vstupem na balkon), koupelna, toaleta, kuchyňka. Z horní haly je přístup na půdu (výsuvné schůdky). Pokoje mají vysoké stropy a další zajímavý prvek interiéru – přiznané dřevěné trámy.

Topení a ohřev vody plynový kotel.

Dům byl postaven na místě původního obytného a hospodářského venkovského stavení. Část původní stavby zůstala a byla upravena na užitnou/technickou budovu s další možností využití (dílna, domek pro děti apod.).

Na zahradě v místě původní stavby se nachází další terasa s venkovním krbem, chráněná zdí – možnost vybudování pergoly a letního posezení. Výhodou jsou vzrostlé stromy a keře na pozemku, zaručující soukromí a stín.

Nemovitost nabízí příjemné místo pro rodinné bydlení, s výhodou prostoru, velkého pozemku se zahradou a možností parkování i více aut.

Technické parametry:

Obytná plocha RD : cca 190 m2

Garáž + dílna 33 m2

Domek/technická budova: cca 25 m2

Pozemek – celková plocha: 1266 m2 (z toho zahrada/trvalý travní porost 491 m2, parcela – zast.plocha a nádvoří 775 m2)

Stavba zděná, tvárnice šířka 45 cm, garáž 33 cm

Střecha betonové tašky

Vlastní studna 6,5 m + čerpadlo

Jímka + ČOV

Plyn

Obecní vodovod venku na pozemku

 

K domu je pečlivě vedená veškerá dokumentace, vč. fotografií průběhu stavby.

Na nemovitosti nevázne žádná zástava.

Cena: 5.900.000,-Kč vč. provize, právního servisu a advokátní úschovy.

 

 

 

 

Adresa

Adresa: Tchořovice
 • Země: Czech Republic
 • Poštovní směrovací číslo / PSČ: 38801
Otevřít v Google mapách
 • Číslo zakázky 5904
 • Cena 5 900 000 Kč
 • Typ nemovitosti Nabídka / offer
 • Status nemovitosti Prodej domy / houses
 • Rok postavení 2002
 • Velikost 190 m2
 • Land area 1 266 m2
 • Label Hot Offer
 • Garáže 23

Mapa

Kontakt

+420 602 285 064
hercikova@estateandlife.cz
Další nemovitosti