1+kk 26 m2 /L s výhledem do klidné ulice a zeleně P8-Lešenská ul.

11 000 Kč
Pronájem / rent

4933

Číslo zakázky

Popis

PRONAJATO. Světlý byt 26 m2 s výhodou velké lodžie, hezkým výhledem do zeleně a klidné ulice je umístěn do 2.patra (3.NP)/8 pečlivě udržovaného panelového domu po modernizaci v blízkosti jedinečné přírodní oblasti Troja a venkovní rozsáhlé expozice botanické zahrady s krásným širokým okolím. Umístění objektu nabízí nejen příjemné bydlení s veškerou občanskou vybaveností v místě (obchody, služby – OC Krakov) ale i možnost aktivního trávení volného času v okolí (Čimický les, Velká Skála, Drahaň, botanická zahrada, ZOO, sportoviště, bazén a aquapark Šutka, nedaleko v Kobylisích letní koupaliště Stírka).

Snadné spojení do centra (metro C Kobylisy cca 5 min busem).

Samotný byt je prakticky dispozičně řešen, s velkými okny. Prostorná lodžie je díky zasklení celoročně využitelná. Vybavení je starší ale funkční. Součástí zařízení je kuchyňská linka s lednicí, el. dvouvařičem a troubou, jídelní stolek/pult, knihovna, komoda, konferenční stolek, vestavné skříně v předsíni, pračka. Ostatní nábytek na fotografiích k vybavení nepatří.

Zděná koupelna s vanou a toaletou.

Plastová okna, podlahy PVC.

K bytu náleží sklep.

Byt nabízí příjemné bydlení, ideální jako startovací pro jednu osobu či mladý pár, s možností zařídit si interiér dle svého vlastního vkusu.

Nájem 11.000,-Kč + zálohy na služby spojené s užíváním bytu 2.000,-. El. se přepisuje na nájemce. Jistota (kauce) 11.000,-Kč. Provize ve výši jednoho nájmu.

 


 

Studio 26 m2 with balcony and a nice view of the greenery is located on the 3nd floor) / 8 carefully maintained panel house after modernization near the forest, botanic gardner, aquapark. Walk distance to the shopping mall.

Equipment: kitchenette with small el. stove, dining table, shelves / bookcases, wardrobe (in the hall), fridge, washing machine.

Plastic windows, PVC floors.

The apartment has an own small cellar.

Ideal for one person or a young couple who want to arrange the apartment according to their own taste.

The owner prefers a longtime stay. Contract for one year at least.

Rent 11,000 CZK + feest 2,000 CZK + electricity. Deposit) 11,000 CZK. Commission in the amount of one rent.

 

 

Adresa

Adresa: Lešenská 3, Praha 8, Troja
  • Země: Czech Republic
Otevřít v Google mapách
  • Číslo zakázky 4933
  • Cena 11 000 Kč
  • Typ nemovitosti Realizované zakázky / realized
  • Status nemovitosti Pronájem / rent

Mapa

Kontakt

+420 602 285 064
hercikova@estateandlife.cz
Další nemovitosti