Moderní 3+kk/T 115 m2 s krásným výhledem do okolí v prvorepublikovém domě nedaleko Flory Sudoměřská ul. P3

35 900 Kč
Pronájem / rent

6569

Číslo zakázky

Popis

REZERVOVÁNO. Nový moderní podkrovní byt 3+kk s terasou 115 m2 (s možností garáže) a krásným výhledem do širokého okolí je umístěn do 6.patra/6 (s výtahem) prvorepublikového domu po rekonstrukci, situovaného v klidné ulici tradiční blokové zástavby na pomezí Vinohrad a Žížkova, pár kroků od st. metra Flora.

Atraktivní lokalita nabízí příjemné a reprezentativní bydlení v blízkosti zeleně a parků, obchodního centra Atrium Flora, zajímavých historických míst a výbornou dopravní dostupností do centra Prahy.

Byt byl nově vybudován jako podkrovní vestavba v moderním designu, s použitím kvalitních materiálů a je velice dobře architektonicky i dispozičně řešen. Prostor projasňují nápadité světlovody v místnostech. V pokojích klimatizace. Z předsíně se vchází do všech místností bytu, které jsou samostatné a neprůchozí (obývací pokoj, ložnice 1, ložnice 2/pracovna, koupelna, toaleta, technická místnost). Dominantu bytu představuje prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu. Koupelna je se sprchovým koutem, vanou a dvěma umyvadly.

Byt je plně zařízený a vybavený vč. pračky, sušičky MIELE, kuchyňské linky s vestavnými spotřebiči, myčkou a lednicí. Výhodou jsou velké skříně a úložný prostor. EZS, bezpečnostní dveře, vchod do domu na čip.

Možnost pronájmu garáže 200 m od bytu za 3.900,-Kč/měs.

K nastěhování od 1.7.

Nájem 35.900,-Kč + poplatky vč.el a plynu 9.069,-Kč/měs. Kauce ve výši dvou nájmů. + provize.

#bydleni_flora

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

New modern attic apartment 3+KK with a terrace and beautiful view to the surroundings is located in the 6th floor/6 of the traditional brick house after reconstruction situated in a quiet street of block buildings on the border of Vinohrady and Žížkov, a few steps from Flora metro station.

Attractive location offers pleasant living near greenery and parks, shopping center Atrium Flora, interesting historical places and excellent transport accessibility to the center of Prague.

The apartment was newly built as an attic installation in modern design, using quality materials and is very well architecturally done. Direct access to each room from the hall (living room, bedroom 1, bedroom 2/study, bathroom, toilet, utility room). Spacious living room with kitchenette and access to the terrace. Bathroom with shower, bath and two sinks.

The apartment is fully furnished and equipped incl. washing machine and dryer MIELE, kitchen with appliances, dishwasher, fridge, built in wardrobes.

Possibility of renting a garage 200 m from the apartment for 3.900, -CZK/month.

Available: 1.7.

Rent 35 900 CZK + 9 069 CZK utilities (including gas and electricity). Deposit in the amount of two rents. + commission.

Adresa

Adresa: Sudoměřská 26, Praha 3, Žižkov
  • Země: Czech Republic
  • Poštovní směrovací číslo / PSČ: 13000
Otevřít v Google mapách
  • Číslo zakázky 6569
  • Cena 35 900 Kč
  • Typ nemovitosti Nabídka / offer
  • Status nemovitosti Pronájem / rent
  • Label Hot Offer

Mapa

Kontakt

+420 602 285 064
hercikova@estateandlife.cz
Další nemovitosti