Světlý zajímavý byt 2+1 37 m2 s terasou 15 m2 v prvorepublikovém domě s parky v okolí P-9 Vysočany Kolbenova

6043

Číslo zakázky

Popis

PRONAJATO. Byt 2+1 37 m2 s velkou terasou 15 m2 je umístěný do nejvyššího patra (6. NP s výtahem) cihlového prvorepublikového domu po rekonstrukci, situovaného v ucelené zástavbě domů s parkovou úpravou ve vnitrobloku, dalšími přírodními parky v okolí (Zahrádky, Podviní) a říčkou Rokytkou. Celá čtvrť prodělává v posledních letech zajímavou revitalizaci a proměnu v oblíbenou rezidenční lokalitu. V blízkosti se nachází i dvě obchodní centra – galerie Fénix a Harfa, sportoviště, cyklostezky, divadlo. Výhodou je snadná dostupnost do centra – metro Vysočanská či Kolbenova docházkovou vzdáleností, tram a bus. Místo tak nabízí kvalitní městské bydlení s řadou možností trávení volného času.

Samotný byt je pečlivě udržovaný, sestává ze dvou průchozích pokojů a kuchyňky s oknem a spíží, předností je velká terasa s výhledem do okolí. K dispozici je samostatný sklep.

Byt je vybavený kuchyňskou linkou s el.dvouvařičem, lednicí a pračkou, jinak se pronajímá nezařízený a nájemník si vše může vybavit dle vlastního vkusu.

Topení etážové stropní s termostatem, ohřev vody el.bojler v koupelně.

Vhodné pro 1 – 2 osoby, ideální pro pár.

 

 

Adresa

Adresa: Kolbenova 32, Praha 9, Vysočany
  • Země: Czech Republic
  • Poštovní směrovací číslo / PSČ: 19000
Otevřít v Google mapách
  • Číslo zakázky 6043
  • Typ nemovitosti Nabídka / offer
  • Status nemovitosti Pronájem / rent

Mapa

Kontakt

+420 602 285 064
hercikova@estateandlife.cz
Další nemovitosti