Přicházející jaro – ideální čas k přípravě domu na prodej

Pomalu přichází jaro a s ním i ideální čas přípravy domu (rekreačního objektu, pozemku) na prodej, pokud jste se tak přes zimu rozhodli.

Proč v tuto dobu? Nejlepší období před sezónou, než se vše zazelená a vykvete v plné síle. Nyní je ten správný čas na menší či větší úpravy a opravy po zimě, úklid, naaranžování zahrady.

Pak jen vyčkat na den D – krásný jarní den s ostrými slunečními paprsky – den stvořený pro focení, což je takový první start k procesu prodeje. Prezentace je základ.

Jarní zahrada dá hezky vyniknout nemovitosti, i okolí působí svěže a lépe bez pozdější, třeba přerostlé a zakrývající zeleně.

Takto zavčas připravená nemovitost a prezentace dává náskok před ostatními.

Pro prodej domu (chaty, chalupy, pozemku) je právě začátek jara nejlepší. Nikdy nevíme, jak dlouho prodej potrvá a máme tak možnost využít k dobru maximum času – probouzející se jaro plné rozkvétající zeleně a květů, léto s košatými stromy, keři a ovocem, babí léto a romantický, barvami hrající si podzim.

Máme cca 7 měsíců zajímavého, měnícího se vegetačního období a dlouhých dnů, kdy i večerní prohlídky mohou být přínosné.

Musí se počítat i se zpomalením v období prázdnin a dovolených. Ne každá nemovitost je rychle prodejná, roli v tom hraje vice faktorů, může být atypická, určená pro užší cílovou skupinu, a tak čím vice času v atraktivním ročním období máme, tím lépe.

S koncem vegetačního období, nevlídným počasím, krátkými dny a tmou dojem z nemovitosti upadá a to nechceme.

Štěstí přeje připraveným.

Porovnat